Rīgas derbijā graujam Riga FC

27 novembris 2020

Optibet Virslīgas 26. kārtas spēlē RTU stadionā Rīgā norisinājās pilsētas derbijs, kurā uzņēmām Riga FC. Arī šoreiz pierādījām savu pārākumu – graujoša uzvara ar 3:0 (0:0).

Šajā mačā abu komandu sastāvos bija vairāki svarīgi iztrūkumi saistībā ar Covid-19. Jāatzīst, ka lielāki robi sastāvā šoreiz bija pretiniekiem.

Praktiski visas 90 minūtes notikumus laukumā kontrolēja RFS, taču ilgi neizdevās precīzi nospēlēt noslēdzošajās uzbrukumu fāzēs. Pirmos vārtus 68. minūtē ar tālsitienu guva Tomašs Šimkovičs (1:0).

Uz to viesi atbildēja ar bīstamu pretuzbrukumu, kuru labi iesāka Elvis Stuglis, taču 83. minūtē rezultāts kļuva jau 2:0, kad savos vārtos bumbu neveiksmīgi raidīja Vladislavs Fjodorovs.

Un tas vēl nebija viss. Kompensācijas laikā Jānis Ikaunieks realizēja piešķirto 11 metru soda sitienu, bet mačs noslēdzās ar RFS pārliecinošu panākumu 3:0.