Sākusies biļešu tirdzniecība uz lielo spēli Rīgā ar “KAA Gent”!

5 augusts 2021

Nelaid garām iespēju izbaudīt lielo futbolu Rīgā! UEFA Eiropas Konferences līgas ietvaros RFS futbola klubs uzņems pazīstamo Beļģijas klubu “KAA Gent”. Spēle norisināsies 12. augustā plkst. 20.00 stadionā “Daugava”. 

Biļetes cena 10 Eur. IEGĀDĀTIES BIĻETI

Uz lielās Eiropas skatuves RFS šogad jau pārspēja Fēru salu vienību “Kl Klaksvik” (2:3 un 4:2) un par izteiktu pāra favorīti uzskatīto Ungārijas vicečempioni “Puskas Akademia FC” (3:0 un 2:0). Pret Eiropā labi zināmo “KAA Gent” RFS viesos nospēlēja neizšķirti 2:2, tādējādi visi svarīgākie notikumi norisināsies tieši atbildes mačā Rīgā.

Tagad Latvijas kluba ceļā ir viens no Beļģijas spēcīgākajiem klubiem “KAA Gent”, kas aizvadītajā sezonā piedalījās UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā un bija tikai soli no vietas UEFA Čempionu līgā.

“KAA Gent” trofeju kolekcijā ir Beļģijas čempionu tituls, četri Beļģijas kausi un superkauss. Pēdējo desmit gadu laikā “KAA Gent” četras reizes iekļuva UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, bet reizi spēlēja arī UEFA Čempionu līgas grupā.

2016. – 2017. gada sezonā “KAA Gent” aizcīnījās UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālam, pa ceļam izsitot Anglijas grandu “Tottenham Hotspur” (1:0 un 2:2).

“KAA Gent” rindās spēlē vairāki futbolisti, kuri vēl šovasar piedalījās Eiropas futbola čempionātā. Beļģijas kluba spēku lieliski atspoguļo fakts, ka vien dažas dienas iepriekš šī Beļģijas vienība par 17 miljoniem eiro pārdeva Ukrainas izlases līderi Romanu Jaremčuku, kurš karjeru turpinās Lisabonas “Benfica”.

Neskatoties uz pretinieka vārdu, budžetu un sasniegumiem, RFS darīs visu, lai vēlreiz patīkami pārsteigtu!

Noteikumi apmeklētājiem!

Spēli var apmeklēt tikai vakcinēti vai Covid-19 pārslimojuši apmeklētāji. Pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, ID vai pase, kā arī biļete vai ielūgums. Sertifikātu iespējams iegūt www.covid19sertifikats.lv. Šeit iespējams pārbaudīt arī sertifikāta derīgumu.

Bērni līdz 12 gadiem: tikai Covid-19 pārslimojuši. Bērni no 12 gadu vecuma: tikai vakcinēti vai pārslimojuši.

Spēles laikā nav jāievēro distance un nav jāizmanto sejas maska. Visu aktuālo informāciju vienmēr iespējams atrast mūsu mājaslapā www.fkrfs.lv vai RFS kluba sociālajos tīklos.

Biļešu tirdzniecība norisinās tikai internetā. Stadiona kasēs tās nebūs pieejamas.

Requirements for entering the stadium

You must have valid Covid-19 certificate issued in European Union with QR code.

You must have ID card or passport (driver license or any other document will not be accepted).

You must have match ticket or invitation.

Please note: Children can visit the game only with Covid-19 certificate.

Tickets available only online.

Video: