Starp RFS pretiniekiem Turcijā – arī Kijivas “Dinamo”

6 februāris 2024

Jau šo trešdien Latvijas čempioni futbolā RFS dosies uz treniņnometni Turcijā, kur aizvadīs piecas pārbaudes spēles. Viena no tām ar slaveno Ukrainas klubu Kijivas “Dinamo”.

Sagatavošanos jaunajai sezonai RFS pilnvērtīgi uzsāka 8. janvārī. Šajā laikā RFS aizvadīja piecas pārbaudes spēles. Pirmajā mačā Liepājā tika pārspēta Lietuvas čempionvienība „Panevėžys“ (2:0), bet vēlāk Livonijas Ziemas kausa izcīņā tika apspēlēti vadošie Igaunijas klubi: “Kalev” (5:0), “Paide” (4:1), “Nomme Kalju” (2:1) un “Flora” (6:1).

Otrais sagatavošanās sezonai posms norisināsies Turcijā, kur RFS aizvadīs gandrīz trīs nedēļas garu treniņnometni. Latvijā RFS atgriezīsies 25. februārī, mazāk kā divas nedēļas pirms jaunās sezonas sākuma.

Turcijā ir ieplānotas pārbaudes spēles ar labi zināmiem Ukrainas klubiem Kijivas “Dinamo” un “Dnipro-1”, Moldovas čempioni Tiraspoles “Sheriff”, kā arī Uzbekistānas spēcīgāko komandu “Pakhtakor”. Piektais RFS pretinieks Turcijā būs viens no Turkmenistānas vadošajiem klubiem “Ahal”.

RFS kluba pārbaudes spēles Turcijā būs vērojamas RFS TV YouTube kanālā, kā arī kanālā TV4. Par precizākiem datumiem un laikiem ziņosim.