Uz īres tiesībām RFS pievienojies J.Nerugals

17 jūnijs 2021

No Jūrmalas “Spartaka” uz īres tiesībām RFS klubam līdz sezonas beigām pievienojies pieredzējušais vārtsargs Jevgeņijs Nerugals. Tikmēr otrā virzienā uz īres tiesībām devies aizsargs Aleksandrs Solovjovs. 

Visu savu profesionāļa karjeru J. Nerugals pavadīja Latvijā pārstāvot BFC “Daugavpils”, Daugavpils “Daugavu” un Jūrmalas “Spartaku”. Virslīgā viņam kopumā 165 spēles, kurās 54 reizes vārti nosargāti sausā.

No 2017. gada viņš pārstāvēja Jūrmalas “Spartaku” un kopā ar šo komandu 2017. gadā kļuva par Virslīgas čempionu. Šosezon Optibet Virslīgā viņam četras spēles. RFS sastāvā viņš aizvietos Danilo Kučeru un par minūtēm laukumā cīnīsies kopā ar saviem jaunajiem kolēģiem Vītautu Čerņausku un Sergeju Vilkovu.

Tikmēr A. Solovjovs RFS pievienojās 2017. gadā un komandas sastāvā aizvadīja 100 spēles, kurās guva deviņus vārtus un veica 12 rezultatīvas piespēles. Šosezon gan viņam saglabāt vietu pamatsastāvā neizdevās un kreisajā malā parasti spēlē RFS jaunpienācējs Petrs Marešs. Šajā sezonā laukumā A. Solovjovs devās tikai četras reizes.