Uz Tukumu otrās uzvaras meklējumos

11 aprīlis 2021

Jau šodien RFS dosies uz Tukumu, kur Optibet Virslīgas 4. kārtas spēlē tiksies ar Jūrmalas Spartaku. Viktora Moroza padotajiem mērķis ir viens – izcīnīt otro uzvaru čempionātā. 

Sezonas sākums RFS neizdevās. Savainojumu un slimību dēļ rīdzinieki spēlēja bez virknes futbolistu un ar 2:3 mājās piekāpās Valmierai, bet Ventspilī nenosargāja pārsvaru, nospēlējot neizšķirti 1:1.

Krietni labāk veicās pirms nedēļas, kad pēc izlašu pārtraukuma RFS laukumā atgriezās sagraujot liepājniekus ar 4:0. Šajā mačā ar vārtu guvumiem izcēlās: Artūrs Zjuzins, Žiga Lipuščeks, Tomašs Šimkovičs un Darko Lemajičs.

Šodienas pretiniekiem sezonas sākums arī nav izdevies. Pirmajā kārtā ar 1:2 jūrmalnieki piekāpās Daugavpilī, tad ar minimālo 1:0 pārspēja Mettu, bet aizvadītajā kārtā pat ar 1:6 kapitulēja Riga FC priekšā.

Tiesa gan jāatzīmē, ka Mežaparka stadionā viss gaužām nepatīkami Spartakam klājās tikai no 70. minūtes. Līdz šim brīdim intriga nekur nebija pazudusi (1:2), turklāt Mareka Zuba komandai bija vairākas iespējas rezultātu izlīdzināt.

Par pretinieku līderiem šobrīd var uzskatīt balsta pussargu Saminu Abdullahi, kā arī pussargus Abiodunu Ogunjī un Heitemu Kerbašu. Tāpat jāizceļ Ričards Fraidejs, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja FK Liepāja, kā arī uzbrucēju Leonelu Vambu.

Tieši R. Fraidejs guva abus Spartaka vārtus pēdējās divās spēlēs. Tāpat jāatzīmē, ka šosezon laukumā Spartaka sastāvā vēl nav devies iepriekšējo sezonu līderis Nemanja Belakovičs.

Šosezon pie jūrmalnieku stūres atgriezās polis Mareks Zubs, kurš šajā klubā ir veiksmīgi strādājis arī iepriekš.

Spēles Tukuma pilsētas mākslīgā seguma stadionā sākums ir paredzēts plkst. 17.00. Tiešraide būs pieejama Sportacentrs.com TV kanālā.