V.Morozs: “Lepojos ar savu komandu”

26 aprīlis 2021

Svētdien RFS izcīnīja sezonas skaļāko uzvaru. Rīgas derbijā viesos RFS ar 3:0 (1:0) sagrāva “Riga FC”, saasinot cīņu par tabulas līderpozīcijām. Pēc spēles preses konferencē savas domas izteica galvenais treneris Viktors Morozs.

“Lepojos ar savu komandu. Aizvadījām labu spēli un bijām pārāki. Puiši parādīja lielisku futbolu un raksturu. Nerunāšu par pretiniekiem, varu teikt tikai par savu komandu. Kad spēlēju futbolu, bija viens treneris, kurš teica, ka šādos mačos vispār nav vajadzīgs. Tiešām šādi mači ir visvieglākie. Daļēji tā arī ir, puiši bija ļoti motivēti. Gandrīz perfektu spēli aizvadījām arī aizsardzībā”, – runāja treneris.

“Plānojām spēli sākt ļoti agresīvi, neskatoties uz to, ka spēlējām viņu laukumā. Pretinieks bija ļoti spēcīgs un arī vēlējās uzvarēt, tāpēc visu spēli bez kritumiem aizvadīt nebija iespējams. Galvenais arī spēlējot zemu zināt, no kurienes mēs nevēlamies, lai pretinieks mums uzbruktu. Zinājām, kā justies arī šādās situācijās. Mums bija labs balanss.

Par vārtsarga pozīciju šaubu nebija. Mēs zinam, ka mūsu vārtsargs ir ļoti spēcīgs. Spēcīgi spēlētāji sevi labi pierāda lielajās spēlēs. Bijām pārliecināti, ka viņš aizvadīs perfektu spēli”, – turpināja V. Morozs.

Visu trenera komentāru skaties video zemāk.

 

Video: