Valmierā – vērtīga mācība

24 jūnijs 2022

“Optibet Virslīgas” 18. kārtas spēlē RFS līderu cīņā ar 0:4 (0:0) piedzīvoja zaudējumu savai tiešajai konkurentei “Valmiera FC”.

Šajā mačā RFS nevarēja palīdzēt diskvalificētie Petrs Marešs un Karolis Uzela, taču pirmo reizi pieteikumā iekļuva jaunpienācējs Stefans Paničs.

Pirmais puslaiks kopumā aizritēja salīdzinoši līdzīgā cīņā, lai gan nedaudz asāki bija mājinieki. Tomēr visas sliktākās lietas notika otrajā puslaikā, kad pretiniekiem izdevās gūt četrus vārtus, divus no tiem – realizējot 11 metru sitienus.

Pirmos vārtus 54. minūtē no 11 metru atzīmes guva Kamilo Mena, bet pārējie vārtu guvumi nāca mača izskaņā, kad RFS atvērās metoties atspēlēties.

Šis kļuva par vienu no visu laiku sliktākajiem rezultātiem RFS kluba vēsturē. Šoreiz pretinieki bija labāki gandrīz visos spēles komponentos. Iespēja atgūties RFS būs šo svētdien 26. jūnijā, kad “Slokas” stadionā komanda tiksies ar Jūrmalas “Spartaku”.

Spēles protokols, mača gaita, saistītie foto un video materiāli pieejami ŠEIT.