Zaudējums pagarinājumā. Sērijā nonākam iedzinējos ar 1:2

6 maijs 2023

Telpu futbola Virslīgas finālsērijas trešajā spēlē RFS Futsal ar  3:4 (2:1) piekāpās Riga FC.

Jau no pirmajām spēles sekundēm RFS Futsal centās uzņemties iniciatīvu un tas nesa rezultātu, kad jau pirmajā minūtē veiksmīgs sitiens padevās Aleksandram Kuļešovam. Viesi nedomāja apstāties un turpināja kontrolēt spēles gaitu. Puslaika vidū tas beidzot arī materializējās, kad lielisku izspēli ar precīzu raidījumu noslēdza Baklanovs. Puslaika turpinājumā iniciatīvu pārņēma mājinieki un vienus vārtus atspēlēja, komandām pārtraukumā dodoties pie rezultāta 2:1 RFS Futsal labā.

Otrais puslaiks iesākās šķietami mierīgi un RFS Futsal meistarīgi neitralizēja mājinieku centienus atspēlēties.  Puslaika septītajā minūtē mājiniekiem gan izdevās panākt izlīdzinājumu, kas šķietami sapurināja viesus un atkal RFS Futsal spēja pāņemt iniciatīvu. Spēles 34. minūtē tas nesa augļus un Tarakanovs pēc lieliska apspēlēšanas manevra trieca bumbu pretinieku vārtos. Mājinieki gan nebija gatavi samierināties ar zaudējumu un trīs minūtes vēlāk tablo atkal vēstīja par neizšķirtu. Otrais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 3:3.

Pagarinājumu komandas iesāka uzmanīgi, vairāk domājot par savu vārtu drošību, līdz Riga FC vienā no pretuzbrukumiem izdevās gūt vārtus. RFS Futsal metās atspēlēties, izveidojot vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Diemžēl atlikušajā laikā vārtus gūt vairs neizdevās un spēle noslēdzās ar 3:4 Riga FC labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Finālsērijas ceturtā spēle jau sestdien 13. maijā Olimpiskajā centrā.