Ar trešo uzvaru pār “FC Nikers” nodrošinām vietu finālā

6 aprīlis 2024

Telpu futbola Virslīgas pusfinālsērijas trešajā spēlē “RFS Futsal” ar  9:1 (6:1) pieveica “FC Nikers”.

Spēli abas komandas iesāka ar latviešu spēlētājiem un pirmajās minūtēs valdīja līdzvērtīga cīņa. Pamazām laukumā tika sūtīti arī mājinieku galvenie spēki un arvien vairāk izpaudās “RFS Futsal” pārsvars un pēc nospēlētām piecām minūtēm to izdevās arī realizēt, kad lielisku Babra piespēli vārtu guvumā pārvērta Matjušenko. Dažas minūtes vēlāk vēl viens rezultatīvu uzbrukumu pēc Kuļešova piespēles noslēdza Tarakanovs, panākot 2:0 mājinieku labā. Vēl pēc brīža Babris vēlreiz nonāk piespēlētāja lomā, šoreiz gan bumba nesasniedz vārtu priekšā esošo Baklanovu un no pretinieka kājas nonāk vārtos. Arī puslaika turpinājumā jaudīgs sniegums mājinieku izpildījumā un skaisti vārti Dudu izpildījumā, pēc brīža otrie vārti kapteiņa “kontā” un jau 5:0 “RFS Futsal” labā. Ar to gan nekas nebeidzās. Vispirms rupju mājinieku kļūdu uzbrukuma iesākumā izmantoja viesi, bet pēc tam skaistu izspēli noslēdza Babris un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 6:1 “RFS Futsal” labā.

Otrais puslaiks sākās ar pārliecinošu mājinieku sniegumu, kas gana ātri atspoguļojās arī rezultātā. Vispirms precīzs raidījums padevās Dudu, bet pāris minūtes vēlāk vēlreiz precīzs bija arī Tarakanovs. Puslaika turpinājumā sākās atklātāka spēle, kurā labāk jutās mājinieki un spēles 33. minūtē Matjušenko nokārto sev hattrick un uzstāda spēles galarezultātu 9:1 “RFS Futsal” labā.

Nākamās spēles RFS Futsal būs Latvijas Kausa izcīņas Final 4 turnīrā Kuldīgā 20.-21. aprīlī, bet Telpu futbola Virslīgas finālsēriju sāksim 27. aprīlī viesos pret “Riga Futsal club”.

Video: