Izcīnām Latvijas Kausu!

11 aprīlis 2023

Latvijas kausa Telpu futbolā finālā RFS Futsal ar  6:5 (3:3) pārspēja Riga futsal club.

Spēli RFS Futsal iesāka teicami un jau trešajā minūtē panāca 2:0 vadību. Vispirms ar skaistu sitienu no asa leņķa izcēlās Jerofejevs, bet mirkli vēlāk asu pretuzbrukumu vārtu guvumā pārvērta Matjušenko. Brīdi vēlāk neizmantojam vēl divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas un tiekam sodīti ar vārtu zaudējumu pēc stūra sitiena izspēles. Puslaika otrajā daļā Riga gūst vēl vienus vārtus un panāk neizšķirtu, bet jau minūti vēlāk atkal izvirzāmies vadībā, kad veiksmīgu auta izspēli ar sitienu teju tukšos vārtos noslēdz Baklanovs. Vadību noturēt gan neizdodas un pirmā puslaika beigās uz tablo atkal līdzsvars 3:3.

Otro puslaiku iesākam līdzīgi kā pirmo un ātri gūstam divus vārtus. Vispirms lielisku kombināciju noslēdz Baklanovs, bet mirkli vēlāk pretinieku kļūdu vārtu guvumā pārvērta Matjušenko. Diemžēl līdz puslaika vidum pretiniekiem atkal izdevās atspēlēties un panākt 5:5. Spriedze pieauga un dzeltenās kartītes sāka pelnīt ne tikai spēlētāji, bet arī abu komandu treneri. Visbeidzot divas sekundes pirms spēles beigām Riga Futsal club nopelnīja sesto pārkāpumu un tam sekojošo soda sitienu precīzi realizēja Tarakanovs. 6:5 RFS Futsal labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli RFS Futsal aizvadīs 15. aprīlī, kad Telpu futbola virslīgas Play-Off pusfināla trešajā spēlē uzņems TFK Salaspils.