Neizšķirts pret čempioniem

22 oktobris 2022

Telpu futbola Virslīgas ceturtajā kārtā RFS Futsal nospēlēja neizšķirti  3:3 (2:1) ar “Petrow/Beitar”.

RFS Futsal pilnu tribīņu priekšā iesāka apņēmīgi, puslaika vidū pēc Jerofejeva precīzā raidījuma izvirzoties vadībā un vārtu guvumu veltot Germana Matjušenko jaundzimušajai meitai.

Viesi jau pēc pāris minūtēm atjaunoja līdzsvaru uz tablo, bet īsi pirms pirmā puslaika beigām precīzs sitiens padevās Konstantīnam Zabarovskim. Spriedze tikai pieauga, kas rezultējās ar Baklanova teicami realizētu 6m soda sitienu.

Turpinājumā viesi vārtsarga vietā sūtīja piekto laukuma spēlētāju, kas nesa rezultātus, īsi pirms spēles beigām panākot 3:3. Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli “Optibet Virslīgā” RFS Futsal aizvadīs 29. oktobrī Nīcas sporta hallē tiekoties ar “Nīca/OtankiMill”.