Nodrošinām vietu Telpu futbola Virslīgas pusfinālā

2 marts 2024

Telpu futbola Virslīgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē “RFS Futsal” viesos ar  10:1 (8:0) pārspēja “Salaspils FA”.

“RFS Futsal” iesāk ļoti sekmīgi un jau pirmais uzbrukums noslēdzas ar rezultatīvu Tarakanova sitienu. Vēl pēc mirkļa Tarakanovs vēlreiz sit precīzi un pēc nospēlētas pusotras minūtes jau 2:0 “RFS Futsal labā”. Spēle nedaudz nomierinājās, bet tas netraucēja viesiem palielināt pārsvaru un pēc dažām minūtēm ar skaistiem sitieniem izcēlās brāļi Kuļešovi, panākot četru vārtu pārsvaru. Puslaika vidū elegants vārtu guvums ar papēdi padodas Artūram Kuļešovam 5:0 un “RFS Futsal” labā. Ar to gan nekas nebeidzas un puslaika turpinājumā divus vārtus gūst Troickis, vienus pievieno Nairtons un puslaiks noslēdzas ar rezultātu 8:0 “RFS Futsal” labā.

Otro puslaiku mājinieki iesāka labāk un “RFS Futsal” tik labi ar vārtu gūšanu nesekmējās, pirmos vārtus otrajā puslaikā gūstot vien puslaika vidū, kad precīzs sitiens padodas Bateria. Pāris minūtes vēlāk skaistu izspēli ar sitienu tukšos vārtos noslēdz Babris, panākot jau 10:0 viesu labā. Ar to gan nekas nebeidzas un apmainoties te piespēlētāju, te vārtu guvēju lomā pa vārtiem pievienoja Borisenoks un Artūrs Kuļešovs. Visbeidzot punktu spēlei ar precīzu desmit metru soda sitienu pieliek Bateria, uzstādot spēles galarezultātu 13:0 “RFS Futsal” labā.

Nākamo spēli aizvadīsim Latvijas kausa Telpu futbolā ceturtdaļfināla ietvaros, kad sestdien 9. martā  plkst. 17:00 viesos tiksimies ar “FC Talsi”.

Video: