Otrajā puslaikā “salaužam” Salaspils pretestību

18 novembris 2022

Telpu futbola Virslīgas septītajā kārtā RFS Futsal ar  6:2 (1:2) pārspēj TFK Salaspils.

RFS Futsal spēli iesāka ar lielu bumbas kontroli un astotajā minūtē pēc Zabarovska piespēles precīzi sita Baklanovs. Pretinieki gan neapjuka un vienā no retajiem pretuzbrukumiem spēja rezultātu izlīdzināt. Pretēji spēles gaitai puslaika beigās pēc mājinieku neveiksmīgām darbībām aizsardzībā, viesi spēja izvirzīties arī vadībā.

Otrā puslaika pirmajā minūtē vēlreiz precīzs bija Baklanovs. Dažu minūšu laikā vārtus guva arī Matjušenko un Jelagovs, panākot divu vārtu pārsvaru. Viesi neapjuka, vārtsarga vietā sūtīja piekto laukuma spēlētāju un pārvirzīja spēli uz mājinieku laukuma pusi. Ar katru minūti spēle kļuva arvien atklātāka, ko veiksmīgāk izmantoja RFS Futsal, vārtus gūstot Kuļešovam un Baklanovam (trešie).

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli “Optibet Virslīgā” RFS Futsal aizvadīs 26. novembrī 49. vidusskolā tiekoties ar “Nikers”.