Panākums pret Nīca/OtankiMill

21 janvāris 2023

Telpu futbola Virslīgas četrpadsmitajā kārtā RFS Futsal ar  7:2 (4:0) pārspēja FK Nīca/OtankiMill.

Spēle iesākas visnotaļ miegaini un, kā jau tas šajā sezonā ierasts, RFS Futsal uzņēmās iniciatīvu un bumbu viesiem atdeva gaužām reti. Tas arī deva rezultātu un īsā laika posmā Tarakanovs guva divus vārtus. Mājinieki turpināja uzbrukt un darīja to rezultatīvi. Vārtu kontu atvērot Borodam un Oļeškovam. Viesiem uzbrukumā kaut kas izdevās gaužām reti un pēc pirmā puslaika 4:0.

Otrajā puslaikā mājinieki turpināja spēlēt gana rezultatīvi un ar precīziem sitieniem atzīmējās Jelagovs, Zabarovskis un Boroda. Viesi gan ar to nebija gatavi samierināties un divus vārtus atspēlēja, uzstādot spēles galarezultātu 7:2.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli “Optibet Virslīgā” RFS Futsal aizvadīs 28. janvārī viesos pret FK RABA.