Pirmajā “Nikars Summer Cup” uzvaru izcīna “Piast Gliwice Futsal”

22 augusts 2023

No 18.-20. augustam Olimpiskajā centrā Rīgā par godu Raimonda Valta piemiņai norisinājās starptautisks telpu futbola turnīrs “Nikars Summer Cup”.

Komandas savā starpā izspēlēja viena apļa turnīru un pēc turnīra nolikuma par uzvaru pamatlaikā saņēma 3 punktus, par uzvaru pēcspēļu sitienu sērijā 2 punktus, par zaudējumu pamatlaikā 0 punktus un zaudējumu pēcspēļu sitienu sērijā 1 punktu.

Neskatoties uz pārbaudes turnīra raksturu, sanākušie skatītāji varēja vērot spraigu cīņu par katru laukuma centimetru un sešu izspēlēto spēļu laikā komandas guva ne tikai 40 vārtus, bet arī nopelnīja 6 sarkanās kartītes.

Dmitrijs Zabarovskis: “Esmu drošs, ka sanākušie līdzjutēji un skatītāji pie TV ekrāniem varēja būt apmierināti ar redzēto laukumā. Liels paldies kolektīvam, kas bez iepriekšējās pieredzes, bet ar tādu degsmi un atdevi noorganizēja šo turnīru tik augstā līmenī. Neiztika arī bez kļūdām, bet svarīgi ir tas, kā mēs uz tām reaģējam un risinām. Tāpat arī liels paldies mūsu atbalstītājiem un partneriem. Arī par Jūsu ieguldījumu esam saņēmuši vislabākās atsauksmes. Prieks, ka izdevās arī sportiskā puse. Visas komandas bija spēkos līdzīgas un gandrīz katrā spēlē rezultāts nebija skaidrs līdz pēdējam brīdim. Tāpat arī salīdzinoši daudzo sarkano kartīšu nopelnīšana norādīja uz to, ka komandas respektē mūsu turnīru un ir atbraukušas cīnīties līdz pēdējam. Zīmīgi, ka gan turnīra pirmajā, gan pēdējā spēlē uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešama arī pēcspēles sitienu sērija.

Vislielākais prieks, ka redzēju mūsu spēlētājos, treneros, ārstos un fizioterapeitos gatavību šim līmenim. Viņi nebaidījās no spēcīgajiem pretiniekiem, un, ja Tu nebaidies, tad Tavai izaugsmei nav robežu. Prieks, ka devām iespēju puišiem piedalīties šāda līmeņa spēlēs, kas ir svarīgi arī izlases kontekstā. Tāpat arī tiesnešiem devām iespēju gūt pieredzi spēlēs, kādas Latvijā notiek gaužām reti. Šis ir liels solis telpu futbola attīstībai Latvijā un mēs esam gatavi turpināt!”

Turnīra tabula:

  1. Piast Gliwice Futsal    8 punkti
  2. RFS Futsal                    6 punkti
  3. FK Chrudim                 3 punkti
  4. Žalgiris Futsal              1 punkti

Rezultatīvākais spēlētājs – Igor Rafael Bezerra Da Oliveira Alve (Žalgiris Futsal)

Labākais vārtsargs – Kyrylo Tsypun (Piast Gliwice Futsal)

Labākais spēlētājs – Vinicius Lazareti (Piast Gliwice Futsal)

Cieņa par ieguldījumu telpu futbolā – Roman Mareš (FK Chrudim)