Pusfināla sēriju iesākam ar pārliecinošu panākumu pār “FC Nikers”

24 marts 2024

Telpu futbola Virslīgas pusfinālsērijas pirmajā spēlē “RFS Futsal” ar  9:2 (5:1) pieveica “FC Nikers”.

Pārliecinošs mājinieku sniegums jau ar pirmajām spēles sekundēm liek viesiem domāt vien par aizsardzību. Pēc nospēlētām nepilnām piecām minūtēm arī tika gūti pirmie vārti, kad pēc teicamas Tarakanova piespēles precīzs sitiens Nairtona izpildījumā. Burtiski dažas sekundes vēlāk pārsvars tika dubultots, kad precīzi sita Dudu. Viesi sāka aktīvāk presingot arī uzbrukuma zonā, ko “RFS Futsal” spēlētāji lieliski izmantoja un Kuļešovs panāca jau 3:0 mājinieku labā. Ar to gan nekas nebeidzās un puslaika turpinājumā vēl vienus vārtus pievienoja Dudu un ar perfektu sitienu izcēlās arī Tarakanovs un jau 5:0 “RFS Futsal” labā. Puslaika otrajā daļā iespējas sāka veidoties arī viesiem un vienā no šādām reizēm Bondaram nācās kapitulēt un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 5:1 “RFS Futsal” labā.

Otrā puslaika sākumā neveiksmīga spēle uzbrukumā un pretuzbrukumā viesi pretuzbrukumā vēlreiz pārspēj Bondaru. Tas šķietami sapurina mājiniekus un ātri vien savus otros vārtus spēlē gūst Tarakanovs un Kuļešovs panākot 7:2 “RFS Futsal” labā. Vēlāk vārtus pievieno arī Grīslis un Nairtons uzstādot spēles galarezultātu 9:2 “RFS Futsal” labā.

Otrā sērijas spēle jau 30. martā plkst. 18:00 Kuldīgā.