Regulāro sezonu noslēdzam ar uzvaru Kuldīgā

11 februāris 2023

Telpu futbola Virslīgas septiņpadsmitajā kārtā RFS Futsal ar  2:1 (0:0) pārspēja FC Nikers.

Pirmo puslaiku iesākām lēni, ļaujot pretiniekiem izveidot vairākus bīstamus uzbrukumus. Laikam ritot, arvien biežāk izdevās nostiprināties pretinieku laukuma pusē un izveidot vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, kuras gan neizdevās izmantot un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Otro puslaiku iesākām daudz apņēmīgāk un tas nesa rezultātu, kad otrā puslaika sestajā minūtē viltīgi soda sitienu izpilda Matjušenko, panākot 1:0. Mājinieki gan nebija noskaņoti padoties un desmit minūtes vēlāk ar 6m soda sitiena palīdzību panāk līdzsvaru uz rezultāta tablo. Līdzjutējiem gan priecāties nebija daudz laika, jo jau minūti vēlāk Tarakanovs atkal izvirza vadībā viesus. Atlikušajās minūtēs visi Nikers mēģinājumi izlīdzināt rezultātu cieta neveiksmi un spēle noslēdzās ar 2:1 RFS futsal labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli RFS Futsal aizvadīs 24. februārī, kad Latvijas kausa telpu futbolā ceturtdaļfinālā viesosies pie SK Kengaroos.