Sagraujam arī Madonu

10 decembris 2022

Telpu futbola Virslīgas vienpadsmitajā kārtā RFS Futsal ar  12:1 (4:0) pārspēj FK Madona

Jaunā trenera vadībā RFS Futsal sāka apņēmīgi un jau pēc divdesmit nospēlētām sekundēm varēja svinēt vārtu guvumu, kad precīzi sita Matjušenko. Uzbrukumi “vēlās” viens pēc otra un tas nesa arī rezultātus, kad ar vārtu guvumu atzīmējās Grīslis, Kuļešovs un Ziļs, tādējādi pēc pirmajām divdesmit minūtēm atpūtā dodoties pie komfortablā 4:0.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgi kā pirmais un jau pirmajā minūtē atkal precīzi sita Matjušenko. Spēles turpinājumā mājinieki negrasījās apstāties un uz vienu pretinieka vārtu guvumu atbildēja ar Matjušenko un Neverovska hattrick. Divus vārtus pievienoja Zabarovskis un visbeidzot spēles galarezultātu uzstādīja Tarakanovs. 12:1 RFS Futsal labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli “Optibet Virslīgā” RFS Futsal aizvadīs 17. decembrī, kad dosimies uz Jēkabpili.