Sāpīgs zaudējums pirmajā finālsērijas spēlē

22 aprīlis 2023

Telpu futbola Virslīgas finālsērijas pirmajā spēlē RFS Futsal ar  3:4 (2:0) piekāpās Riga FC.

Pirmais puslaiks iesākās ar acīmredzamu viesu pārsvaru, bet allaž Riga FC glāba vai nu vārtsargs vai vārtu konstrukcija. stabi un pārliktņi. Puslaika vidū Riga FC aizskrēja pretuzbrukumā un pretēji spēles gaitai izvirzījās vadībā. Piecas minūtes vēlāk uz tablo atkal līdzsvars. Pretinieku kļūda laukuma centrā, Matjušenko izrēķinās ar vārtsargu un piespēlē vārtu priekšā Baklanovam, kurš ir nekļūdīgs. Puslaika turpinājumā gan bumba vēl vienu reizi pabija Nereta sargātajos vārtos un pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 1:2 Riga FC labā.

Arī otro puslaiku RFS Futsal iesāka pārliecinošāk, bet vārtus pirmie guva mājinieki. Mirkli vēlāk otros vārtus spēlē guva Baklanovs, rezultātu samazinot līdz minimumam. Astoņas minūtes pirms spēles beigām RFS Futsal panāk izlīdzinājumu, kad attaisnojas Aleksandra Kuļešova presings un bumba nonāk mājinieku sargātajos vārtos. Tuvojoties pamatlaika beigām komandas sāka spēlēt arvien uzmanīgāk, un šķietami gaidīja papildlaiku. Iespējams tieši tas noveda pie neuzmanības savu vārtu priekšā un ielaistiem vārtiem 33 sekundes pirms spēles beigām. Atlikušajā laikā nekas vairs neizdevās un spēle noslēdzās ar 3:4 Riga FC labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Finālsērijas otrā spēle jau sestdien 29. aprīlī Olimpiskajā centrā.