Sezonu noslēdzam ar otro vietu

14 maijs 2023

Telpu futbola Virslīgas finālsērijas ceturtajā spēlē RFS Futsal ar  2:5 (0:3) piekāpjas Riga FC.

Kā jau ierasts, arī šajā spēlē RFS Futsal uzņēmās iniciatīvu un centās kontrolēt bumbu un spēli. Ar vārtu gūšanas momentu izveidi gan tik labi nevedās un pretinieku aizsardzība spēlējot pragmatisku futbolu spēja neitralizēt visus mājinieku mēģinājumus. Vēl vairāk, puslaika otrajā daļā, vienā no uzbrukumiem Riga FC izvirzījās vadībā. Komandas sāka spēlēt atklātāk un šādā spēlē veiksmīgāki izrādījās viesi, raidot vēl divas bumbas mājinieku vārtos. Vienus no tiem gūstot riga FC vārtsargam, sitot bumbu pāri visam laukumam tukšos vārtos.

Otro puslaiku mājinieki iesāka labi, bet bumba spītīgi negāja vārtos. Otrā puslaika piektajā minūtē, vienā no pretuzbrukumiem Riga FC panāca 4:0 savā labā. RFS Futsal gan nedomāja padoties un Kuļešova gūtie vārti radīja mazu, bet tomēr cerību stariņu. Arvien biežāk Nereta vietā kā piektais laukuma spēlētājs devās Matjušenko. Ilgstoši negūstot vārtus mājinieki sāka steigties un spriedze arvien pieauga. Spēles beigās komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:2 Riga FC labā.

Līdz ar to finālsērijā piekāpjamies rezultātu 1:3.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.