Uzvara pār Nikers nodrošina iekļūšanu kausa finālā

26 marts 2023

Latvijas kausa Telpu futbolā pusfinālā RFS Futsal ar  6:0 (2:0) pārspēja FC Nikers.

Spēles nozīmīgums lika par sevi manīt un abas komandas jau ar pirmajām spēles minūtēm spēlēja ar pilnu atdevi un maksimālu koncentrāciju. RFS Futsal centās kontrolēt spēli, bet rezultātu tas nedeva. Viesi atbildēja ar straujiem pretuzbrukumiem un pēc viena no tiem bumba norībināja Ikstena sargāto vārtu stabu. Tas šķietami pamodināja mājiniekus un ātri vien tika gūti divi vārti. Vispirms pēc Ikstena raidījuma pirmais pie bumbas tika Matjušenko, panākot 1:0 un mirkli vēlāk Tarakanovs veiksmīgi noslēdz Matjušenko izpildīto stūra sitienu. Pēc pirmā puslaika 2:0.

Otrais puslaiks iesākas ar vēl vienu realizētu standartsituāciju – pēc stūra sitiena Baklanovs panāk 3:0. Puslaika vidū īsā laika posmā gūstam vēl divus vārtus, kad precīzi sitieni padodas Neverovskim un Grīslim. Pretinieki sāka spēlēt vēl ciešāk, un asāk, un šo presingu ne vienmēr mums izdevās veiksmīgi pārvarēt. Tas gan neliedza gūt vēl vienus vārtus, kad pēc skaistas stūra izspēles bumbu no gaisa vārtos raidīja Matjušenko. Viesi vēl centās gūt goda vārtus, bet spēles rezultāts tā arī vairs nemainījās – 6:0 RFS Futsal labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli RFS Futsal aizvadīs 2. aprīlī, kad Telpu futbola virslīgas Play-Off pusfināla pirmajā spēlē uzņems TFK Salaspils.

Video: