Uzvara pirmajā ceturtdaļfināla spēlē

12 marts 2023

Telpu futbola Virslīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē RFS Futsal ar  6:2 (3:1) pārspēja FK Madona.

Kupli sanākušo līdzjutēju priekšā RFS Futsal jau ar pirmajiem spēles brīžiem centās kontrolēt spēles gaitu un astotajā minūtē tas deva rezultātu, kad precīzi sita Oļeškovs. Fanu prieki gan bija īsi un jau pēc nepilnas minūtes viesi rezultātu izlīdzināja. Puslaika turpinājumā RFS Futsal izdevās gūt divus bezatbildes vārtus (Grīslis, Baklanovs) un pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 3:1.

Otro puslaiku komandas iesāka mierīgi, līdz 28. minūtē viesiem izdevās gūt vārtus un atgriezt intrigu spēlē. Par prieku sanākušajiem faniem, dažas minūtes vēlāk pa vārtiem guva Boroda un Matjušenko, tādējādi noņemot jautājumus par uzvarētāju šajā spēlē. Līdz ar spēles beigu sirēnu vārtos bumbu raidīja arī Koļesņikovs un spēlē noslēdzās ar rezultātu 6:2.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.

Nākamo spēli RFS Futsal aizvadīs jau 18. martā, kad dosimies uz atbildes spēli Madonā.