Uzvara pirmajā finālsērijas spēlē pār “Riga Futsal club”

2 maijs 2024

Telpu futbola Virslīgas finālsērijas pirmajā spēlē “RFS Futsal” ar 4:2 pēcspēles sitienu sērijā pieveica “Riga Futsal club”.

Spēli labāk iesāka “RFS Futsal”, bet taustāmu rezultātu tas nedeva un kā jau tas šajā sezonā ierasts, pirmie vārtus guva “Riga Futsal club”. Pāris minūtes vēlāk varēja uzgavilēt arī daudzie Arēnā Rīga sanākušie “RFS Futsal” līdzjutēji, kad pēc skaista reida un vairāku spēlētāju apspēlēšanas precīzi sita Tarakanovs, panākot 1:1. Nominālie mājinieki gan negrasījās ar to samierināties un ātri vien Deivao nācās kapitulēt vēlreiz. Puslaika turpinājumā “RFS Futsal” centās vairāk uzbrukt, nereti uzbrukumu veidošanā iesaistoties arī vārtsargam, bet rezultāts nemainījās un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:2 “Riga Futsal club” labā.

Otro puslaiku labāk iesāka “RFS Futsal”, kad savu meistarību atkal apliecināja Tarakanovs un ar nelielu veiksmes palīdzību panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo 2:2. Vārtu guvuma iedvesmoti viesi turpināja veidot uzbrukumus un tas arī deva rezultātu, kad pēc Deivao piespēles pāri visam laukumam, bumbu ar vienu pieskārienu no gaisa vārtu priekšā nogādāja Maina un Baklanovs sita precīzi izvirzot vadībā “RFS Futsal”. Mājinieki aktivizējās, sāka spēlēt ar pieciem laukuma spēlētājiem un divas minūtes pirms otrā puslaika beigām bumba no Babra kājas atrada ceļu vārtos – 3:3.

Pagarinājumā turpinājās līdzvērtīga cīņa un spēles uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles sitienu sērijā. “RFS Futsal” precīzi raidījumi padevās Mainam, Baklanovam, Dudu un Leo, savukārt Deivao kapitulēja tikai divas reizes nodrošinot “RFS Futsal” vadību čempionāta finālsērijā.

Otrā finālsērijas spēle jau pēc nedēļas 8. maijā 19:00 Arēnā Rīga.

Video: