Uzvaram Salaspili arī trešo reizi un iekļūstam finālā

15 aprīlis 2023

Telpu futbola Virslīgas pusfināla trešajā spēlē RFS Futsal ar  2:1 (2:0) pārspēja TFK Salaspils.

Pirmais puslaiks iesākās ar pārliecinoši mājinieku sniegumu un, jau piektajā minūtē rezultāts kļuva 1:0, kad pēc skaistas Jelagova piespēles no vārtu priekšas precīzi sita Tarakanovs. Dažas minūtes vēlāk rezultāts tika dubultots, kad izveicīgākais vārtu priekšā bija Jelagovs. Arī puslaika turpinājumā spēle lielākoties noritēja viesu laukuma pusē, bet rezultāts vairs nemainījās un puslaiks noslēdzās ar 2:0 RFS Futsal labā.

Otrajā puslaikā mājinieki samazināja apgriezienus, cenšoties novadīt spēli līdz drošai uzvarai. Otrā puslaika divpadsmitajā minūtē, pretēji spēles gaitai, bumba pēc rikošeta no Jelagova nonāca Mūrnieka sargātajos vārtos. Tas deva cerības viesiem un pēdējās piecas minūtes tika spēlēts ar pieciem laukuma spēlētājiem. Tas gan rezultātu nedeva, un spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 2:1 RFS Futsal labā.

Spēles protokolu un gaitu varat aplūkot spiežot ŠEIT.