Zaudējums Latvijas Kausa izcīņas Telpu futbolā finālā

22 aprīlis 2024

Latvijas Telpu futbola kausa izcīņas finālā “RFS Futsal” ar  0:3 (0:2) piekāpās “Riga Futsal club”.

Spēli abas komandas iesāka piesardzīgi un ļoti bīstami momenti veidojās reti. Laikam ritot komandas sāka spēlēt atklātāk un arvien biežāk spēlē bija jāiesaistās abu komandu vārtsargiem, kuri to darīja gana pārliecinoši. Viss mainījās puslaika vidū, kad “Riga Futsal club” spēlētājiem izdevās aizskriet pretuzbrukumā un pārspēt Deivao. “RFS Futsal” centās atbildēt, bet allaž precīzi nospēlēja pretinieku vārtsargs. Nominālie viesi atbildēja ar vēl vieniem vārtiem ātrajā uzbrukumā un puslaiks noslēdzās ar 0:2 “Riga Futsal club” labā.

Otro puslaiku labāk iesāka “Riga Futsal club” ilgstoši neļaujot nopietni apdraudēt savus vārtus un puslaika vidū ar rikošeta palīdzību guva komandas trešos vārtus. Puslaika otrajā daļā “RFS Futsal” arvien biežāk uzbrukumu veidošanā iesaistīja vārtsargu un vēlāk arī piekto laukuma spēlētāju, bet visas bīstamās situācijas neitralizēja vai nu pretinieku aizsardzība vai lieliski spēlējošais vārtsargs un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:3 “Riga Futsal club” labā.

Par turpmākajām “RFS Futsal” spēlēm Latvijas telpu futbola čempionāta finālsērijā Jūs informēsim tuvākajā laikā.