A.Iličs: “Par RFS organizāciju dzirdēju ļoti labas atsauksmes”

6 septembris 2021

21 gadu vecais RFS futbola kluba jaunpienācējs Andrejs Iličs jau iepazinās ar jaunajiem komandas biedriem, kā arī piedalījās savstarpējā treniņspēlē. Pēc tās RFS TV viņu aicināja uz nelielu sarunu. 

Vēl šogad A. Iličs aizvadīja divas spēles Serbijas U-21 izlasē, bet kopumā viņam 55 spēles Serbijas Superlīgā, kur viņš guva deviņus vārtus. Tagad viņa jaunie mērķi saistīti ar RFS.

“Darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai palīdzētu komandai izcīnīt titulu. Zinu, cik tas ir svarīgi visai organizācijai. Man šis ir jauns izaicinājums, taču jau pirmajā treniņā sajūtas bija tādas, ka esmu šeit nevis vienu dienu, bet divus – trīs mēnešus. Bija ļoti laba komunikācija ar jaunajiem komandas biedriem. Pirmie iespaidi ir ļoti pozitīvi,” – RFS TV stāstīja uzbrucējs.

Savstrpējā treniņspēlē A. Iličs guva vienus vārtus, kad precīzi sita ar galvu. Šis ir viens no viņa trumpjiem. Ne velti Darko Lemajiča un A. Iliča spēles stilu iepriekš salīdzināja arī RFS sporta direktors Aleksandrs Usovs.

“Personīgi D. Lemajiču nezināju, taču pirms pāris stundām bija iespēja iepazīties. Jā, zināmas līdzības mums ir. Abi esam fiziski spēcīgi, gari, labi spēlējam ar galvu. Laukumā varu darīt daudzas lietas, taču svarīgi būs izpildīt to, ko no manis prasīs treneris. Zinu, ka Darko spēlēja ļoti rezultatīvi. Centīšos arī gūt vārtus, kas lai to zina, varbūt man RFS rindās izdosies būt vēl rezultatīvākam par viņu,” – ar smaidu sejā runāja A. Iličs.

Visu sarunu ar RFS jaunpienācēju skaties zemāk. A. Iliča debija RFS sastāvā iespējama jau 12. septembrī izbraukumā Optibet Virslīgas spēlē ar “Valmiera FC”.

Video: