Biļetes

RFS mājas spēles – svētki visai ģimenei

Stadionā Tevi sagaida: Visās RFS mājas spēlēs “LNK Sporta Parkā” skatītājiem ir iespēja iegādāties ēdienus un dzērienus, kluba oficiālo atribūtiku un spēlētāju kartītes. Norēķināties iespējams gan skaidrā naudā, gan ar karti. Tāpat Tevi sagaida konkursi un lieliskas balvas visās mājas spēlēs.

Bērniem: Mūsu mazajiem draugiem visās mājas spēlēs ir pieejamas bērnu radošās darbnīcas, bet gada siltajā laikā – arī piepūšamās atrakcijas. Tas viss jau ir iekļauts biļetes cenā.

Sēdvietas: Vēršam uzmanību, ka “LNK Sporta Parkā” visas biļetes šosezon tiek pārdotas ar konkrētām sēdvietām. Iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā ne tikai labi ietaupīsi, bet arī pirmais varēsi izvēlēties ērtāko vietu stadionā.

Ieeja stadionā: Stadiona vārti tiek vērti vaļā vienu stundu pirms paredzētā spēles sākuma (pirms Rīgas derbija un Eirokausu spēlēm 1.5h). Biļeti iespējams uzrādīt arī mobilajā ierīcē.

VIP biļetes cenā ir iekļauta tikai sēdvieta. VIP sēdvietas atrodas jaunās tribīnes divās augšējās rindās un ir īpaši ērtas – mīkstie krēsli ar vietu nolikt dzērienu.

Viesu fani: Informējam, ka C sektorā parasti atrodas arī viesu komandas fani.

 

Biļešu cenas:

Iepriekšpārdošanā: 5 EUR

Dienu pirms spēles: 7 EUR

Spēles dienā: 10 EUR

+ 1.2 EUR biļešu apkalpošanas maksa

* Biļešu cenas uz atsevišķām spēlēm sezonas gaitā var mainīties

Biļešu cenas jaunajā tribīnē: 

Iepriekšpārdošanā: 10 EUR

Dienu pirms spēles: 12 EUR

Spēles dienā: 15 EUR

+ 1.2 EUR biļešu apkalpošanas maksa

* Biļešu cenas uz atsevišķām spēlēm sezonas gaitā var mainīties

 

Biļetes ar atlaidi:

Bērni līdz 7 g.v. (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, vecāku pavadībā spēli var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti.

Bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti biļetes ar 50% atlaidi. Pie ieejas pasākumā jāuzrāda attiecīgā apliecība. Pērkot biļetes, ir nepieciešams izvēlēties “Ieejas biļete – ar atlaidi”.

Ģimenes biļete. 2+1 (2 vecāki un viens bērns vecumā 8-18 gadi) vai 2+2 biļetes ģimenei ir iespēja iegādāties ar papildus 30% atlaidi. Pērkot biļetes nepieciešams izvēlēties divas biļetes par pilnu cenu un vienu vai divas ieejas biļetes ar atlaidi. Papildus atlaide ģimenes biļetēm sistēmā tiks piemērota automātiski.

Personām ar invaliditāti ratiņkrēslā un to pavadonim – ieeja bez maksas. Par biļešu saņemšanu aicinām sazināties, rakstot uz e-pasta adresi paulius.jakelis@fkrfs.lv (termiņš – divas dienas līdz spēlei).

Informācija par nokļūšanu “LNK Sporta Parkā” atrodama ŠEIT.

 

Svarīga informācija apmeklētājiem: Iegādājoties biļetes un/vai, ienākot vai, mēģinot ienākt Pasākuma norises teritorijā, tiek pieņemts, ka Apmeklētājs ir iepazinies un apņēmies ievērot šos Noteikumus, kā arī Latvijas Republikas normatīvos aktus.

Noteikumi ir atrodami spiežot ŠEIT.

Informācija apmeklētājiem: Jebkuras informācijas vai datu vākšana un/vai pārsūtīšana un/vai producēšana un/vai izplatīšana par spēļu norisēm, uzvedību vai citiem faktoriem jebkurā spēlē, vai jebkāda veida audio, video vai audiovizuāla materiāla ierakstīšana jebkurā spēlē (izmantojot elektroniskas ierīces vai citādi) jebkādā veidā derību, azartspēļu vai komercdarbības nolūkos, kas nav iepriekš atļautas, vai citiem mērķiem, kas pārkāpj šos noteikumus un nosacījumus, ir stingri aizliegts stadionā, izņemot, ja biedrība ,,Latvijas Futbola Virslīga’’ (LFV) un klubs ir nepārprotami piešķīrusi atļauju.

Mobilos tālruņus drīkst izmantot tikai privātām vajadzībām. Šo noteikumu un nosacījumu pārkāpuma gadījumā apmeklētājiem var tikt liegta piekļuve stadionam vai izraidīšana no tā bez naudas atgriešanas par biļetes iegādi.