Biļetes

Biļetes ir iespējams iegādāties spiežot ŠEIT

Biļetes uz RFS mājas spēlēm ir iespējams iegādāties tikai internetā. Biļetes stadiona kasē netiek pārdotas. Visas biļetes, kuras šobrīd ir pieejamas tirdzniecībā uz mājas spēlēm, ir atrodamas šajā sadaļā zemāk. Standarta biļetes cena uz Virslīgas un Latvijas kausa mājas spēli iepriekšpārdošanā ir 5 eiro, bet spēles dienā biļetes ir dārgākas un maksā 7 eiro. Cenas var atšķirties un būt lielākas uz Eirokausu mačiem un spēlēm ar galvenajiem konkurentiem, kad ir īpaši liels pieprasījums pēc biļetēm.

Ēdieni & Dzērieni & Atribūtika: Visās mūsu mājas spēlēs ir iespējams iegādāties dzērienus, ēdienus un dažādas uzkodas. Tāpat ir iespējams iegādāties RFS atribūtiku un spēlētāju kartītes. Norēķināties ir iespējams gan ar skaidru naudu, gan ar karti.

Ieeja bez maksas: Invalīdiem un bērniem līdz 8 gadu vecumam ieskaitot (uz “Optibet Virslīgas” un Latvijas kausa spēlēm).

Skatītājiem nav nepieciešami Covid-19 sertifikāti vai sejas maskas.

Informācija par nokļūšanu “LNK Sporta Parkā” atrodama ŠEIT.

 

RFS abonements

RFS pērn kļuva par pirmo Latvijas klubu, kurš iekļuva prestižajā UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā. Arī šogad RFS mērķi ir paši augstākie – cīņa par Latvijas čempionu titulu, kausu, kā arī veiksmīgs starts Eirokausos.

RFS kluba abonements ir ērtākais un lētākais veids visas sezonas garumā baudīt augstākās klases futbolu! Iegādājies RFS 2023. gada abonementu līdz mūsu pirmajai mājas spēlei un bez maksas saņem RFS īpašo UEFA Eiropas Konferences līgas spēles šalli!

Abonementa cena ir tikai 40 eiro. Virslīgā komanda aizvadīs 18 mājas spēles, turklāt cenā iekļautas arī mājas spēles Latvijas kausa turnīrā, pārbaudes spēles, kā arī 30% atlaide 2x biļetēm uz katru mājas spēli UEFA Eiropas Konferences līgā.

Arī šogad parūpēsimies, lai Baltijā modernākajā sporta kompleksā “LNK Sporta Parks” skatītājiem būtu īpaši ērti. Katrā spēlē būs pieejami dzērieni un uzkodas, komandas atribūtika, spēlētāju kartiņas, turklāt šogad nebūs jāuztraucas par laikapstākļiem, jo centrālajā tribīnē gan pie mākslīgā, gan pie dabīgā laukuma būs tribīne ar jumtu.

Abonements ir derīgs

RFS abonements ir derīgs uz visām 2023. gada RFS kluba mājas spēlēm “Optibet Virslīgā” un Latvijas kausa turnīrā, kā arī pārbaudes spēlēm. Abonements nav derīgs uz spēlēm Eirokausos.

Atlaide uz Eirokausu spēlēm

RFS abonementa īpašniekam būs iespēja iegādāties x2 biļetes uz katru RFS komandas mājas spēli UEFA Eiropas Konferences līgas turnīrā ar 30% atlaidi.

Abonementu saņemšana

Iegādājoties RFS abonementu saņemsi biļeti. Ierodoties uz RFS mājas spēli “LNK Sporta Parkā” pirmo reizi Tev būs iespēja “Sportland” teltī šo biļeti samainīt pret abonementu.

Vieta stadionā

“LNK Sporta Parkā” skatītājiem ir iespēja izvēlēties jebkuru brīvu sēdvietu.

Atlaidies pie mūsu draugiem

Uzrādot RFS 2023. gada abonementu visām precēm visos Latvijas “Sportland” veikalos tiks piemērota 10% atlaide (atlaide nedarbojas atlaides precēm un iegādājoties dāvanu karti).