Stadions

Par kompleksu: Par RFS futbola kluba jaunajām mājām ir kļuvis Latvijā jaunākais sporta komplekss “LNK Sporta Parks”, kurš atrodas Rīgā Lejupes ielā 5. Šeit iekārtoti trīs pilna izmēra futbola laukumi no kuriem divi ir ar augstākās kvalitātes mākslīgo, bet centrālais – dabīgo segumu.

Tribīnes: Šobrīd “LNK Sporta Parka” centrālajā stadionā ir ierīkotas divas tribīnes ar kopējo vietu skaitu 2 300 līdzjutējiem. Katrā tribīnē ir sēdvietas 1 150 skatītājiem. Tikmēr rezerves laukumā ar mākslīgo segumu ir ierīkotas tribīnes ar 660 skatītāju vietām.

Ēdieni & Dzērieni & Atribūtika: Līdzjutēju ērtībai visās oficiālās RFS pirmās komandas mājas spēlēs ir iespējams iegādāties dzērienus, ēdienus un dažādas uzkodas. Norēķināties iespējams gan skaidrā naudā, gan ar karti. Tāpat RFS spēļu laikā ir pieejama RFS atribūtika un spēlētāju kartiņas.

Sabiedriskais transports: “LNK Sporta Parks” ir viegli sasniedzams ar sabiedrisko transportu. No Rīgas centra ir pieejams 12. autobuss. Dodoties uz “LNK Sporta Parku” visērtāk izkāpt pieturā “Štrausi”. No pieturas līdz sporta kompleksam ir aptuveni 10 minūtes ar kājām. Maršrutu visērtāk aplūkot izmantojot “Google maps”.

Biļetes: Visu informāciju par RFS futbola kluba mājas spēlēm meklējiet ŠEIT.