Stadions

Par kompleksu: Par RFS futbola kluba jaunajām mājām ir kļuvis Baltijā modernākais sporta komplekss “LNK Sporta Parks”, kas atrodas Rīgā Lejupes ielā 5. Šeit iekārtoti trīs pilna izmēra futbola laukumi no kuriem viens ir ar augstākās kvalitātes mākslīgo, bet divi – dabīgo zālienu.

Tribīnes: Šobrīd “LNK Sporta Parka” centrālajā stadionā ir ierīkota ērta tribīne ar 700 skatītāju vietām. Mākslīgā seguma laukumā ir tribīne ar 420 vietām. Tās visas ir zem jumta, pielāgotas ērtai futbola baudīšanai jebkuros laikapstākļos.

Ēdieni & Dzērieni & Atribūtika: Līdzjutēju ērtībai visās oficiālās RFS pirmās komandas mājas spēlēs ir iespējams iegādāties dzērienus, ēdienus un dažādas uzkodas. Norēķināties iespējams gan skaidrā naudā, gan ar karti. Tāpat RFS spēļu laikā ir pieejama RFS atribūtika, spēlētāju kartītes, bērnu radošās darbnīcas (bez papildus maksas), kā arī piepūšamās atrakcijas bērniem bez papildus maksas (vasaras sezonā). Tāpat skatītājus sagaida konkursi un lieliskas balvas.

Sabiedriskais transports: “LNK Sporta Parks” ir viegli sasniedzams ar sabiedrisko transportu. No Rīgas centra ir pieejams 12. autobuss. Dodoties uz “LNK Sporta Parku” visērtāk izkāpt pieturā “Štrausi”. No pieturas līdz sporta kompleksam ir aptuveni 10 minūtes ar kājām. Maršrutu visērtāk aplūkot izmantojot “Google maps”.

Biļetes: Visu informāciju par RFS futbola kluba mājas spēlēm meklējiet ŠEIT.