Aizvadīsim pārbaudes spēli ar FC Noah

26 janvāris 2021

Ceturtdien 28. janvārī plkst. 12:30 RFS futbolisti aizvadīs trešo pārbaudes spēli 2021. gadā. Šoreiz mūsu pretinieks būs FC Noah Jūrmala, kas jaunajā sezonā plāno debitēt Virslīgā.

FC Noah tā būs pirmā spēle šogad, bet RFS jau aizvadīja divas tikšanās. Pirmajā ar 4:0 tika pieveikta FK Metta, bet otrajā ar Valmiera FC cīnījāmies neizšķirti 1:1.

“FC Noah Jūrmala” ir pilnīgi atjaunots un procesā esošs kluba rebrendings, kas atrodas Jūrmalā un no nākamās sezonas piedalīsies Latvijas augstākajā līgā. Vadības priekšā ir grūti uzdevumi sezonai un tālejoši plāni. Mums ir pavisam cita pieeja spēlei, mūsu plānos ir noteikti pastiprināt Latvijas futbolu un celties Eiropas līmenī!” pirms kāda laika tika vēstīts FC Noah kluba paziņojumā.

Holdingā “Noah” ietilpst pašreizējais Armēnijas kausa ieguvējs un līgas vicečempions “Noah Yerevan”, kā arī 1904. gadā dibināts Itālijas klubs “Siena”.

Spēle Covid-19 ierobežojumu dēļ notiks bez skatītājiem, taču mača tiešraidi nodrošinās RFS YouTube kanāls. Abonē to un pirmais izbaudi visu RFS TV video saturu. To vari izdarīt ŠEIT.

Video: