Biļetes uz spēli ar Azerbaidžānas vicečempioni “Sabah” jau pārdošanā!

23 jūlijs 2023

Pagājušajā gadā RFS kļuva par pirmo Latvijas klubu, kas iekļuva UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā, tādējādi iepriecinot visu Latvijas sporta pasauli. Jau 26. jūlijā “Slokas” stadionā Jūrmalā RFS otrās UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas kārtas ietvaros uzņems ambiciozo Azerbaidžānas vicečempioni “Sabah”. 

BIĻETES PIEEJAMAS ŠEIT

Pirmajā UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas kārtā rīdzinieki ļoti pārliecinoši ar 1:0 izbraukumā un 4:1 mājās pārspēja Ziemeļmaķedonijas kausa ieguvēju “Makedonija G.P.”, taču nākamais pretinieks no Azerbaidžānas ir krietni vien spēcīgāks.

Biļetes un atlaides

Biļetes iespējams iegādāties tikai internetā! Stadiona kasēs tās tirgotas netiks. Ieejas biļeti var ērti uzrādīt mobilajā ierīcē.

Iepriekšpārdošanā biļetes ir lētākas un tās iespējams iegādāties tikai par 6 EUR. Spēles dienā biļetes cena būs 10 EUR. Bērniem līdz 8 gadu vecumam (ieskaitot), uzrādot dokumentu, ieeja ir bez maksas. Bērniem no 9 līdz 18 gadiem (ieskaitot) biļetes ir pieejamas ar 50% atlaidi (pie ieejas jāuzrāda dokuments).

Tāpat ar 50% atlaidi biļetes var iegādāties pensionāri un invalīdi (un viņu pavadoņi), pie ieejas uzrādot attiecīgo dokumentu.

RFS 2023. gada sezonas abonementu īpašnieki var iegādāties 2x biļetes ar 30% atlaidi. Atlaidi iespējams saņemt ievadot abonementa svītra koda burtu un ciparu kombināciju.

Izklaides iespējas

Skatītāju ērtībai “Slokas” stadionā būs pieejama “Sportland” atribūtikas telts, “Kartestika” RFS spēlētāju kartītes, kā arī divi ēdienu & dzērienu punkti. Iespējams norēķināties arī ar karti.

Ieeja stadionā

Stadiona vārti tiks atvērti plkst. 17.30. Aicinām ierasties laicīgi, lai pie ieejas neveidotos rindas.

BIĻETES PIEEJAMAS ŠEIT