Četri gūtie vārti un uzvara pār U-21 izlasi

27 marts 2021

Izlašu pārtraukumā RFS turpina gatavoties Optibet Virslīgas sezonas turpinājumam. Sestdien Rīgā RFS izmēģināja spēkus ar Latvijas U-21 izlasi un svinēja uzvaru ar 4:2 (2:1). 

Šajā mačā RFS nevarēja palīdzēt virkne spēlētāju, kuri šobrīd pārstāv dažādas izlases, taču sastāvā atgriezās vairāki spēlētāji, kuri sezonas sākumu izlaida.

Kā jau varēja prognozēt, Viktora Moroza vadītajai komandai piederēja ievērojams pārsvars pār jaunajiem sāncenšiem, kas ātri vien pārvērtās vārtu guvumā. 19. minūtē no aptuveni 14 metriem precīzs bija Darko Micevskis (1:0). Puslaika izskaņā jau 2:0 panāca Darko Lemajičs, kurš precīzi sita ar galvu. Neskatoties uz to, pretinieki vienus vārtus drīz vien atguva.

Pēc pārtraukuma RFS turpināja pārliecinoši. Alfuseinijs Džata veica lielisku diagonālo piespēli uz priekšu, Petrs Marešs saņēmis bumbu to centrēja soda laukumā, kur precīzs bija Kouadio (3:1).

Un tas vēl nebija viss. Puslaika vidusdaļā labs tālsitiens padevās Lukasam Villelam (4:1).

Atlikušajā laikā iespējas bija abām komandām, bet ar precīzu sitienu izcēlās jaunatnes izlase, tādējādi mačam noslēdzoties ar RFS uzvaru 4:2.

RFS pamatsastāvs: Čerņausks, Marešs, Jagodinskis, Lipuščeks, Džata, Micevskis, Šimkovičs, Emersons, Villela, Kouadio, Lemajičs.

 

Video: