Ceturtā sausā uzvara pēc kārtas

2 jūnijs 2024

Pēdējā spēlē pirms izlašu pārtraukuma savā laukumā sagrāvām”Grobiņu” ar rezultātu 5:0.

RFS sākumsastāvs atkal piedzīvoja krietnas izmaiņas. Diskvalificētā Žigas Lipuščeka vietu ieņēma Elvis Stuglis, kā arī starta vienpadsmitniekā atgriezās Roberts Savaļnieks, Stefans Paničs un Sedriks Kouadio. Spēli sāka arī gruzīns Laša Odišarija.

Kā ierasts, RFS jau no pirmajām minūtēm devās uzbrukumā, izveidojot vairākus labus vārtu gūšanas momentus. Pirmos vārtus rīdzinieku labā guva aizsrags Herdi Prenga, kad bumbu ar galvu pēc R. Savaļnieka centrējuma raidīja vārtu tīklā (1:0).

Pēc gūtajiem vārtiem, mājiniekiem radās vēl labas iespējas dubultot pārsvaru, taču RFS tās nespēja realizēt, puslaikam beidzoties ar minimālu mājinieku pārsvaru.

Tomēr otrajā puslaikā RFS spēja gūt vārtus veselas četras (!) reizes. Vispirms pēc Sedrika Kouadio piespēles Ismaels no tuvas distances spēja pārspēt “Grobiņas” vārtsargu (2:0).

Mirkli vēlāk Petrs Marešs tika gāzts soda laukumā, tiesnesim piešķirot 11 metru soda sitienu. Lai gan parasti tieši P. Marešs ir tas, kurš izpilda soda sitienus, ņemot vērā to, ka Emersona ģimene bija mērojusi garu ceļu no Brazīlijas, lai vērotu viņu spēlejam, čehs ļāva brazīlim to izpildīt. Emersons, protams, nekļūdījās un pa taisno devās uz tribīnēm, lai nosvinētu vārtu guvumu kopā ar ģimeni (3:0).

Tāpat kā spēlē pret “Mettu”, laukumā no soliņa devās Rostands Ndžiki, un arī šoreiz Kamerūnieties nepalika bešā, gūstot savus otros vārtus divās spēles (4:0). Ar rezultatīvo piespēli atzīmējas Emersons.

Pielikt spēlei punktu arī pamanījās tieši Emersons, kad guva RFS piektos vārtus šajā vakarā pēc labas saspēles ar Ndžiki un, iznesot bumbu caur kājām pretinieku aizsargam, beigās raidīja to vārtos (5:0).

Nākamo spēli aizvadīsim pēc divām nedēļām, kad mājās LNK Sporta Parkā spēkosimies ar mūsu lielākajiem sācenšiem – “Riga FC”.

Spēles foto galerija pieejama ŠEIT.

Komandu sastāvi, statistika un citi saistītie materiāli ir pieejami ŠEIT.

Gregors Spricis

Video: