Divi ātri vārti un uzvara pār BFC “Daugavpils”

29 augusts 2021

RFS futbolisti izcīnījuši vēl vienu svarīgu uzvaru Optibet Virslīgā. 21. kārtas spēlē RFS Jāņa Skredeļa stadionā ar 2:0 (2:0) pārspēja BFC “Daugavpils”. Vārtus guva komandas austrieši Kevins Frīzenbihlers un Tomašs Šimkovičs.

Atlikušajā sezonas daļā RFS katra spēle ir kā īsts fināls, tādēļ ir ļoti svarīgi labi spēlēt ne tikai pret tiešajiem konkurentiem turnīra tabulā, taču arī pret komandām tabulas otrajā pusē. Pret BFC “Daugavpils” mūsu komandai bija jāiztiek bez diskvalificētā Tomislava Šāriča, kā arī Darko Lemajičs, kurš pagājušajā nedēļā kļuva par “KAA Gent” futbolistu.

Viktors Morozs par balsta pussargu pāri šoreiz izvēlējās Leonelu Strumiju un Artūru Zjuzinu, bet virs viņiem spēli iesāka Sedriks Kouadio. Tikmēr uzbrukumā maču iesāka K. Frīzenbihlers.

Spēles sākums RFS padevās varens. Jau 8. minūtē pēc T. Šimkoviča izpildītā stūra sitiena pie tuvā staba ar galvu precīzi nospēlēja viņa tautietis K. Frīzenbihlers (1:0). Tikai divas minūtes vēlāk rezultāts kļuva jau 2:0. Šoreiz ļoti tehniski bumbu pie soda laukuma robežas apstrādāja T. Šimkovičs, kurš ar otro pieskārienu to iespaidīgi raidīji vārtu devītniekā.

Arī pirmā puslaika turpinājums bija ļoti atklāts, bet spēles kontrole pilnībā piederēja RFS. T. Šimkovičs bija tuvu otrajiem vārtiem, taču pretiniekus glāba vārtsarga un vārtu konstrukcijas duets. Iespējas bija arī citiem spēlētājiem, taču tās palika neizmantotas.

Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās. RFS spēlēja piesardzīgāk, tikmēr pretinieki bija spiesti agresīvāk iet uz priekšu. Neskatoties uz to, vārti vairs netika gūti un mačs noslēdzās ar pelnītu RFS uzvaru 2:0.

Spēles protokols, statistika, saistītie foto un video materiāli ērti vienuviet atrodami ŠEIT.