Dramatiska uzvara Fēru Salās ļauj turpināt Eirokausu sezonu!

16 jūlijs 2021

Pirmo reizi vēsturē RFS futbolisti pārvarējuši pirmo Eirokausu kārtu! UEFA Eiropas Konferences līgas pirmās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē RFS dramatiskā 120 minūtes ilgā cīņā ar 4:2 (3:2) pieveica Fēru Salu vienību “Kl Klaksvik”. 

Savā laukumā Viktora Moroza padotie piekāpās ar 2:3, tādēļ ceturtdien Fēru Salās sagaidīja nopietns pārbaudījums pret pretinieku, kurš gadu iepriekš aizcīnījās līdz pat UEFA Eiropas līgas “play-off” kārtai.

Uzdevumu apgrūtināja arī no RFS kluba neatkarīgi apstākļi. Sliktā laika dēļ trešdien RFS tā arī neizdevās izlidot uz Fēru Salām, bet komanda kopumā 12 stundas tika pavadītas gaidot vai lidojums norisināsies, vai nē. Beigu beigās lidojums tika pārcelts uz spēles dienu. Atbildes maču ceturtdien RFS aizvadīja neskatoties uz to, ka mača dienā trīs stundas pavadīja lidojot, bet vēl divas – autobusā.

Neskatoties uz visiem izaicinājumiem, laukumā RFS parādīja raksturu un izcīnīja lielisku uzvaru, atverot jaunu lappaspusi kluba vēsturē. Pirmajā puslaikā vārtus guva Vitālijs Jagodinskis, Darko Lemajičs un Emersons, bet 108. minūtē izšķirošie vārti Tomislava Šāriča rēķinā (4:2).

“KI Klaksvik” – RFS 2:4 (pagarinājumā) 

RFS: Čerņausks, Savaļnieks, Jagodinskis, Lipuščeks, Marešs (Sorokins 46′), Strumija, Zjuzins (Frīzenbihlers 63′), Šāričs, Šimkovičs (Micevskis 117′), Lemajičs (Stuglis 72′), Emersons (Kouadio 113′).

Vārti: Feru 16′, Pavlovičs 45′ – Jagodinskis 12′, Lemajičs 25′, Emersons 26′, Šāričs 108′

 

Video: