E.Stuglis otro reizi sezonā sarūgtina “Spartaku”

3 maijs 2022

Elvis Stuglis arī otrajā spēlē šosezon guva vārtus pret Jūrmalas “Spartaku”, bet RFS savās mājās “LNK Sporta Parkā” pierādīja savu pārākumu ar 2:0 (1:0). Otros vārtus mačā guva Emersons. 

Spēles protokolu, gaitu, detalizētu statistiku, kā arī saistītos foto un video materiālus ērti vienuviet varat atrast ŠEIT.

Pēc Rīgas derbija, kurš bija gan fiziski, gan psiholoģiski ļoti saspringts un sarežģīts, RFS cīnījās ar Jūrmalas “Spartaku”. Komandu, kas šobrīd izdzīvo smagu periodu un ieņem pēdējo vietu turnīra tabulā.

Viktors Morozs pamatsastāvā veica vairākas izmaiņas, tajā skaitā laukumā sūtot Elvi Stugli, kurš pirmajā mačā pret “Spartaku” pamatlaika beigās guva uzvaru nesošos vārtus.

“Zelta puika” nelika vilties arī šoreiz. Tieši viņš 31. minūtē pēc Kevina Frīzenbihlera izpildītā stūra sitiena atklāja spēles rezultātu (1:0).

RFS arī turpinājumā piederēja izteikts pārsvars, taču otros vārtus izdevās gūt tikai 83. minūtē, kad ātrajā pretuzbrukumā pēc Denisa Rakela piespēles vienatnē pret vārtsargu nonāca un nekļūdīgi sita Emersons (2:0).

Savu nākamo mājas spēli RFS aizvadīs 11. maijā, kad “Jāņa Skredeļa stadionā” tiksies ar “Mettu”. Biļetes pieejamas ŠEIT.

Video: