Emersonam hetriks, RFS iesit piecus “Mettai”

22 oktobris 2021

Pie iespaidīgas uzvaras ar 5:2 (3:1) tikuši RFS futbolisti, kas Optibet Virslīgas 26. kārtas spēlē sagrāva “Mettu”. Ar savu pirmo hetriku RFS sastāvā izcēlās Emersons, bet pa vienam precīzam sitienam arī Andrejam Iličam un Kevinam Frīzenbihleram.

Arī šajā spēlē RFS nevarēja palīdzēt Sedriks Kouadio, taču no diskvalifikācijas atgriezās K. Frīzenbihlers, kurš gan spēli iesāka uz rezervistu soliņa.

RFS aizvadīja teicamu pirmo puslaiku, kurā pārliecinoši dominēja un guva trīs iespaidīgus vārtus, pretiniekiem neļaujot izveidot praktiski nevienu momentu.

23. spēles minūtē Emersons apspēlēju pretinieku laukuma malā, ielauzās soda laukumā un trāpīja pa vārtu stabu, taču jau dažas minūtes vēlāk pēc Tomaša Šimkoviča piespēles tieši viņš no tuvas distances atklāja rezultātu (1:0).

Desmit minūtes vēlāk pēc Artūra Zjuzina piespēles teicamus vārtus guva A. Iličs, kurš nomānīja aizsargu un ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu vārtu kreisajā augšējā stūrī (2:0).

38. minūtē pēc Iļjas Korotkova sitiena “Mettai” izdevās vienus vārtus atgūt, taču jau 44. minūtē īstu šedevru izveidoja T. Šimkovičs un Emersons. Pirmais pēc pretinieku pārkāpuma izcili iecēla bumbu soda laukumā, kur to no gaisa spēcīgi un eleganti vārtos trieca brazīlietis (3:1).

Otrajā puslaikā RFS pārsvars vairs nebija tik ievērojams. “Metta” droši devās uz priekšu un vairākas reizes RFS glāba Vītauts Čerņausks, kurš gan bija bezspēcīgs 59. minūtē pēc spēcīga Emīla Birkas sitiena (2:3).

Tomēr ielaiduši otros vārtus RFS futbolisti neapjuka. 62. minūtē pēc A. Iliča piespēles no soda laukuma robežas precīzi sita K. Frīzenbihlers (4:2), bet punktu intrigai 77. minūtē pielika Emersons, kuram asistēja Petrs Marešs (5:2).

Pēc šīs uzvaras RFS pārsvaru pār “Valmiera FC” palielināja līdz pieciem punktiem, taču Valmieras klubs ir aizvadījis par vienu spēli mazāk.