Fantastiskā sērija pārtrūkst Valmierā

3 septembris 2023

Pēc vairāk kā gadu ilgušās nezaudēto spēļu sērijas, sestdienas pēcpusdienā RFS neizmantoja savas iespējas un sāpīgi ar 0:1 (0:1) viesos piekāpās “Valmiera FC”.

Pēc konkurentu “Riga FC” piedzīvotā zaudējuma vakaru iepriekš pret Virslīgas jaunpienācējiem “FS Jelgava” (3:5), RFS bija lieliska iespēja uzvaras gadījumā turnīra tabulā izvirzīties vadībā. Pēc savainojuma izārstēšanas sākumsastāvā šoreiz atgriezās balsta pussargi Adams Marhijevs un Stefans Paničš, bet izcilā formā esošais Jānis Ikaunieks šoreiz komandai palīdzēt nevarēja.

Kā jau ierasts šosezon, RFS uzsāka spēli veidojot bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem. Spēles sākumā pilnīgi brīvu vārtu priekšā Ismaelu spēja atrast Artūrs Zjuzins. Uzbrucējs savu iespēju izmantoja, taču pēc VAR iejaukšanās vārti netika ieskaitīti dažu centimetru aizmugures dēļ.

Diemžēl jau nākamajā uzbrukumā “Valmiera FC” izvirzījās vadībā. Soda laukumā ar galvu precīzs bija Ruans Ribeiru (0:1).

Pēc zaudētajiem vārtiem RFS turpināja kontrolēt notikumus laukumā un aktīvi meklēja iespējas priekšā. Otrajā puslaikā lielākoties mačs norisinājās mājinieku laukuma pusē, taču labi momenti tika izšķērdēti viens pēc otra, neizmantojot iespējas panākt izlīdzinājumu.

RFS turpināja darīt visu, lai izlīdzinātu rezultātu, taču arī spēles 80. minūtē Emersona sitiens lidoja gar pašu vārtu stabu. Diemžēl ar visām pūlēm un milzīgo spiedienu bija par maz, lai šoreiz izrautu kaut neizšķirtu. Rezultātā RFS 40 nezaudēto spēļu sērija Virslīgā beidzās, taču Virslīgas liktenis joprojām ir RFS rokās. Uzvarot visās atlikušajās čempionāta spēlēs tieši RFS izcīnītu tik ļoti kāroto trofeju.

Īpašs mačs norisināsies jau uzreiz pēc izlašu pārtraukuma, kad 16. septembrī RFS “LNK Sporta Parkā” uzņems “Riga FC”. Tuvākajās dienās informēsim par biļešu tirdzniecības sākumu.

Detalizēta spēles statistika, protokols, kā arī foto galerija atrodami ŠEIT.

Video: