Iespaidīga rakstura uzvara Liepājā!

24 aprīlis 2022

Fantastisku rakstura uzvaru Liepājā “Optibet Virslīgas” 8. kārtā svinēja RFS, kas dramatiskā mačā ar 3:2 (1:0) pārspēja “Liepāju”, sagādājot liepājniekiem pirmo zaudējumu sezonā.

Protokols, spēles gaita, statistika, saistītie foto un video materiāli ērti vienuviet atrodami ŠEIT.

Šajā mačā RFS pamatsastāvā notika četras maiņas. No pirmajām minūtēm laukumā devās Vitālijs Jagodinskis, Vladislavs Sorokins, Alfuseinijs Džata un Kevins Frīzenbihlers.

Kā jau varēja sagaidīt, spēle bija ļoti vīrišķīga un laukumā norisinājās sīva cīņa, kurā piekāpties nevēlējās ne mājinieki, ne viesi. Laukumā netrūka emociju, taču pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva RFS, kad kompensācijas laikā pēc Kevina Frīzenbihlera izpildītās standartsituācijas no vārtu priekšas ar galvu 1:0 panāca Alfuseinijs Džata. Šis bija viņa pirmais vārtu guvums “Optibet Virslīgā”.

56. minūtē pēc Artūra Zjuzina piespēles izcils sitiens no soda laukuma robežas padevās Andrejam Iličam, panākot jau 2:0. Tomēr turpinājumā viss nebija tik viegli. “Liepāja” aktīvi metās uz priekšu un spēja atspēlēties. Vispirms Lukass Villela 60. minūtē samazināja rezultātu līdz 1:2, bet 81. minūtē Dodo panāca izlīdzinājumu (2:2).

Tomēr ar to RFS samierināties nevēlējās un 85. minūtē pēc A. Džatas piespēles ar galvu no ļoti sarežģītas pozīcijas vēl viens Karima Benzemā cienīgs sitiens padevās A. Iličam, izvirzot RFS vadībā ar 3:2. Atlikušajās minūtēs rezultāts vairs nemainījās un RFS svinēja saldāko sezonas uzvaru ar 3:2.

Nākamo spēli RFS aizvadīs jau 27. aprīlī, kad plkst. 20.00 “LNK Sporta Parkā” lielajā Rīgas derbijā uzņems “Riga FC”. Biļetes pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā biļetes lētākas!