Informācija par RFS biļetēm un abonementiem

3 aprīlis 2023

RFS pērn kļuva par pirmo Latvijas klubu, kas iekļuva prestižajā UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā. Arī šogad RFS mērķi ir paši augstākie – cīņa par Latvijas čempionu titulu, kausu, kā arī veiksmīgs starts Eirokausos.

RFS kluba abonements ir ērtākais un lētākais veids visas sezonas garumā baudīt augstākās klases futbolu! Abonementa cena ir tikai 40 eiro. Virslīgā komanda aizvadīs 18 mājas spēles, turklāt cenā iekļautas arī mājas spēles Latvijas kausa turnīrā, pārbaudes spēles, kā arī 30% atlaide 2x biļetēm uz katru mājas spēli UEFA Eiropas Konferences līgā.

Abonementa īpašnieki saņems arī 10% atlaidi visos “Sportland” veikalos (atlaide nedarbojas atlaides precēm un iegādājoties dāvanu karti).

PĒRC RFS ABONEMENTU SPIEŽOT ŠEIT

Arī šogad parūpēsimies, lai Baltijā modernākajā sporta kompleksā “LNK Sporta Parks” skatītājiem būtu īpaši ērti. Katrā spēlē būs pieejami dzērieni un uzkodas, komandas atribūtika, spēlētāju kartiņas.

Jau tagad pārdošanā ir pieejamas arī atsevišķas biļetes uz RFS mājas spēlēm “LNK Sporta Parkā” aprīlī ar “Liepāju”, “Tukums 2000/Telms”, kā arī “Super Nova Salaspils”. Biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 5 EUR, bet spēles dienā cena ir 7 EUR. Biļetes ir pieejamas tikai internetā, stadiona kasēs tās tirgotas netiek.

Bērniem līdz 8 gadiem (ieskaitot) ieeja ir bez maksas. Jauniešiem līdz 18 gadiem (ieskaitot) biļetes ir pieejamas ar 50% atlaidi. Pie ieejas obligāti jāuzrāda personas dokuments.

BIĻETES UZ RFS SPĒLĒM PIEEJAMAS ŠEIT

Visa detalizēta informācija par RFS komandas biļetēm, abonementiem un atlaidēm ir atrodama spiežot ŠEIT.

Video: