Latvijas čempioni un divkārtējie kausa ieguvēji RFS futbolisti piedalījās īpašā fotosesijā kopā ar kaķu palīdzības centra “REMI” mazajiem iemītniekiem. Akcijas mērķis – aicināt ikvienu palīdzēt mūsu mazajiem draugiem.
Kaķu palīdzības centrs “REMI” ir brīvprātīga bezpeļņas organizācija, kā paspārnē šobrīd turpina attīstīties arī patversme un veterinārā klīnika, kur pirmo palīdzību bez maksas var rast gan bezsaimnieku, gan maznodrošināto un pensionāru kaķi, gan arī saimnieku kaķi, kuri nonākuši apstākļos, kad nepieciešams stiprs drauga plecs.
Citādajā patversmē “Kaķa sirds” savu ģimeni gaida visdažādākie kaķi – lieli un mazi, jauni un veci, aktīvi kā dzīvsudrabs un mīksti un aicinoši atpūsties kopā kā dūnu spilveni. Viņi visi vienlīdz stipri ilgojas satikt to savu īsto un vienīgo cilvēku, kuru saukt par mājām.
RFS futbola klubs, kā sociāli atbildīga organizācija, piedaloties fotosesijā vērš sabiedrības uzmanību, aicinot ikvienu palīdzēt mūsu mazajiem draugiem. To iespējams izdarīt: dāvinot barību, pakaišus, mantiņas un citus labumus vai ziedojot naudu ikdienas izdevumiem un medicīnas pakalpojumiem. Vairāk informācijas pieejams www.remicentrs.lv.
Pirms gada skaistākajiem svētkiem pārdošanā nonāks īpašs 2024. gada kalendārs, kurā RFS futbolisti iemūžināti kopā ar ”REMI” palīdzības centra kaķiem, kas joprojām meklē mājas. Visa par pārdotajiem kalendāriem savāktā nauda tiks ziedota “REMI” kaķu palīdzības centram. Fotosesijas fotogrāfs – Oļegs Zernovs.
Zemāk iespējams aplūkot RFS TV sagatavoto reportāžu no fotosesijas aizkulisēm.