J.Ikaunieks: “Pozitīvs sezonas noslēgums”

30 novembris 2020

Optibet Virslīgas pēdējā kārtā RFS viesos ar 2:0 (1:0) pieveica FK Tukums 2000/TSS sezonu noslēdzot otrajā vietā. Šajā sezonā RFS sakrāja 66 punktus, kas ir labākais rādītājs kluba vēsturē. 

“Jautra spēle. Pirmajā puslaikā pilnībā dominējām, taču pretinieki labi spēlēja pretuzbrukumos. Otrajā puslaikā intriga saglabājās līdz pat mača noslēgumam. Pretinieki spēlēja droši, viņiem noteikti bija jāgūst bauda no šīs spēles.

Pateicos visiem puišiem par aizvadīto sezonu. Šī sezona bija īpaša ņemot vērā visus apstākļus. Esmu ļoti apmierināts ar komandu un parādīto sniegumu. Protams, bija nianses, kaut kur varējām izcīnīt vairāk punktus, taču man patika tas, kā cīnījāmies par savu mērķi. Sakrājām 66 punktus. Pagājušajā sezonā ar to Riga FC pietika čempionu titulam, turklāt viņi aizvadīja par pieciem punktiem vairāk. Mēs praktiski šosezon nezaudējām punktus, bet mūsu konkurenti tos vispār nezaudēja”, – preses konferencē pēc sezonas noslēdzošā mača runāja V. Morozs.

Ar smaidu uz lūpām pēc spēles bija arī Jānis Ikaunieks, kurš guva divus vārtus.

“Pozitīvs sezonas noslēgums. Vienmēr ir patīkami gūt vārtus, taču svarīgākais ir tas, ka uzvarējām. Pretinieki rādīja labu futbolu, viņiem tā bija ļoti svarīga spēle un varēja just viņu motivāciju. Mums vajadzēja ātrāk realizēt savus momentus, bet bumba negāja vārtos”.

Video: