Jau šovakar Rīgā lielā spēle ar “KAA Gent”

12 augusts 2021

Jau šovakar plkst. 20.00 Daugavas stadionā Rīgā notiks lielais futbols! UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas 3. kārtas atbildes spēlē uzņemsim Beļģijas grandu “KAA Gent”. Pirmais mačs viesos noslēdzās neizšķirti 2:2. 

Lai arī par izteiktu pāra favorīti tika uzskatīta “KAA Gent”, RFS futbolisti viesos spēja patīkami pārsteigt. Emersons veica divas rezultatīvas piespēles, bet pēc Darko Lemajiča un Tomaša Šimkoviča vārtu guvumiem Latvijas klubs izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr otrajā puslaikā Beļģijas komanda, kura regulāri spēlē Eirokausu grupu turnīros, spēja saņemties un izraut neizšķirtu 2:2.

Pēc spēles izbraukumā RFS galvenais treneris Viktors Morozs slavēja savu komandu, kura spēja nospēlēt neizšķirti izbraukumā pret Eiropā labi zināmu pretinieku, kura budžets ir vismaz x30 reizes lielāks.

“Divejādas sajūtas, kad esi vadībā ar 2:0, protams, gribas uzvarēt. Skatoties no cita skatu punkta, ja pirms spēles kāds būtu piedāvājis tādu rezultātu, mēs noteikti būtu ļoti apmierināti. Galvenais ir tas, ka viss izšķirsies Rīgā”, – toreiz runāja V. Morozs.

Tikmēr vakar pirmsspēles preses konferencē treneris runāja par to, ka vēloties iekļūt nākamajā kārtā, RFS jāaizvada perfekta spēle.

“Šis ir spēcīgākais pretinieks ar kuru mūsu klubs ir spēlējis. Otrajā puslaikā Beļģijā redzējām viņu ātrumu, potenciālu un iespēju ļoti augstā tempā spēlēt visu maču. Tomēr esam labi sagatavojušies, veicām analīzi, un darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai sasniegtu pozitīvu rezultātu. Ļoti ceram arī uz līdzjutēju atbalstu. Tas būs īpaši svarīgs”, – tā V. Morozs.

Beļģijā pirmo reizi RFS pamatsastāvā laukumā devās Igaunijas izlases aizsargs Arturs Piks, kurš pēc pirmsspēles treniņa Daugavas stadionā akcentēja cīņassparu.

“Varētu ilgi runāt par to, cik “Gent” ir laba komanda, tomēr uzskatu, ka mēs neesam sliktāki. Laukumā jāatdod 150%, jācīnās vienam par otru katrā situācijā. Ļoti svarīga būs savstarpēja komunikācija. Viņi ir ļoti bīstami pārejā no aizsardzības uzbrukumā, kā arī malās. Neskatoties uz to visu, dosimies laukumā ar vienu mērķi. Jātic sev un saviem komandas biedriem. Kopā ar faniem, kuri mūs noteikti atbalstīs, viss ir iespējams”, – runāja RFS jaunpienācējs.

Spēle starp RFS un “KAA Gent” Rīgas Daugavas stadionā šovakar sāksies jau plkst. 20.00. Biļetes ir pieejamas tikai internetā. Tās vari iegādāties spiežot ŠEIT.

 

 

Video: