Jūsu acu priekšā jaunās RFS mājas internetā

12 janvāris 2021

Esiet sveicināti jaunajās RFS kluba mājās internetā. Turpmāk sekot RFS kluba dzīvei būs vēl ērtāk, vieglāk un interesantāk.

“Galvenais mērķis bija izveidot mājaslapu, kura būtu pēc iespējas draudzīgāka lietotājam, lai visu informāciju būtu iespējams sameklēt ātri vien ar pāris klikšķiem. Tā ir pilnībā adaptēta visām mobilajām ierīcēm un planšetēm. Mēģinājām piemērot labākos ārzemju piemērus”, – runāja RFS kluba komunikāciju speciālists Paulius Jakelis.

Plašāk par tehniskajiem risinājumiem pastāstīja programmētājs Gediminas Čekanauskas.

“Mājaslapa ir savienota ar “Comet” sistēmu. Tas nozīmē, ka spēļu protokoli, spēlētāju statistika un turnīru tabulas atjaunosies automātiski. Īpaši liela uzmanība tika pievērsta spēlētāju profiliem un spēļu sadaļai. Atverot spēlētāja profilu ir iespējams atrast gan viņa bijušos klubus, gan foto un video materiālus, gan statistiku un pozīcijas, kurās viņš var spēlēt. Tāpat esam savienojuši profilus ar Instagramu. Pēc līdzīga principa veidojām arī spēļu sadaļu.

Jaunajā mājaslapā ir liels foto arhīvs, turklāt vairāki tūkstoši bilžu ir satagoti, lai tās parādītos pie attiecīgo spēlētāju profiliem. Ar laiku tas tikai palielināsies. Vēlos pieminēt arī elementāru, bet ļoti ērtu funkciju – ar vienu klikšķi visas RFS sezonas spēles būs iespējams ērti pievienot savā kalendārā mobilajās ierīcēs”, – detalizēti stāstīja programmētājs.

Mājaslapa ir pieejama trijās valodās: latviešu, angļu un krievu. RFS galvenā komunikācijas valoda ir latviešu, taču atrast aktuālāko informāciju turpmāk būs ērti arī angļu un krievu valodās.

Mēs ļoti ceram, ka jaunās RFS mājas internetā jums patiks. Ieteikumus un komentārus vienmēr gaidīsim šeit: paulius.jakelis@fkrfs.lv