K.Frīzenbihlers karjeru turpinās Gdaņskas “Lechia”

12 janvāris 2023

28 gadus vecais Austrijas uzbrucējs Kevins Frīzenbihlers karjeru turpinās Polijas augstākās līgas kluba Gdaņskas “Lechia” rindās.

Pirmdien K.Frīzenbihlers piedalījās pirmajā kopīgajā RFS komandas treniņā, taču jau otrdien devās uz Poliju, kur viņam tika veiktas medicīniskās pārbaudes. Ar “Lechia” viņš parakstīja līgumu līdz 2025. gada vasarai.

Par šo pāreju RFS klubs saņems transfēra maksu.

Šajā “Ekstraklasa” vienībā viņš jau ir spēlējis 2014. – 2015. g. sezonā. Toreiz uzbrucējs 16 spēlēs izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem.

RFS klubam austrietis pievienojās 2021. gada vasarā un jau rudenī kļuva par Latvijas čempionu, kā arī kausa uzvarētāju. Aizvadītajā 2022. g. sezonā K. Frīzenbihlers bija ļoti svarīga figūra RFS.

Gūstot vārtus īpaši svarīgos un atbildīgos brīžos viņš palīdzēja RFS pirmo reizi vēsturē iekļūt UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā, turklāt tajā izcēlās ar iespaidīgu tālsitienu Skotijā pret “Hearts”.

Virslīgā pērn viņam 32 spēles, kurās gūti astoņi vārti un veiktas 11 rezultatīvas piespēles. Eirokausos viņš piedalījās 11 spēlēs, gūstot divus vārtus un reizi precīzi asistējot. Kopumā RFS klubā austrietim 63 spēles, 16 vārti un 13 rezultatīvas piespēles.

RFS pateicas spēlētājam par visu un novēl tikai to labāko Polijas klubā! Lai viss izdodas!