“KAA Gent” treneris: “Tiešām nebiju pārliecināts, ka pārvarēsim RFS barjeru”

14 augusts 2021

Beļģijas kluba “KAA Gent” galvenais treneris Heins Vanhāzebruks preses konferencē pēc uzvaras pār RFS atzinās, ka pirms atbildes spēles nebija drošs par komandas iekļūšanu nākamajā kārtā. 

Daugavas stadionā Rīgā “KAA Gent” uzvarēja ar 1:0, vārtus gūstot 73. minūtē. Pirmais mačs Beļģijā noslēdzās neizšķirti 2:2, tādējādi divu maču summā “KAA Gent” uzvarēja ar 3:2.

“Es esmu ļoti gandarīts par paveikto. Esam iekļuvuši nākamajā kārtā un turpinām cīņu par vietu grupu turnīrā. Atzīšos, pirms atbildes spēles tiešām nebiju pārliecināts, ka pārvarēsim RFS barjeru. Zināju, ka būs ļoti grūti. RFS ir laba komanda, kura ir fiziski spēcīga, turklāt ļoti laba otrajā stāvā. Nonākot iedzinējos mājās ar 0:2 bija skaidrs – tikt nākamajā kārtā būs ļoti sarežģīti.

Pat man nedaudz negaidīti ir tas, ka vārtus guvām RFS stilā pēc standartsituācijas ar galvu soda laukumā. Šai spēlēi gatavojāmies ļoti nopietni. Beļģijas čempionātu neesam iesākuši tā, kā to gribējām, tādēļ šī uzvara bija īpaši vajadzīga. Uzskatu, ka pelnīti uzvarējām, taču vēlreiz atkārtošos – spēlējām ar ļoti labu komandu, kura ir ļoti disciplinēta un spēcīga gan aizsardzībā, gan pārejā pretuzbrukumos”, – runāja H. Vanhāzebruks.

Visa informācija par spēli ērti vienuviet atrodama ŠEIT.

Video: