Kas ir RFS iespējamie pretinieki UEFA Eiropas konferenču līgā?  

14 jūnijs 2021

Jau otrdien 15. jūnijā RFS uzzinās savus pretiniekus UEFA Konferenču līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā. Izloze gaidāma plkst. 14.00.

Šī būs jau trešā sezona pēc kārtas, kurā RFS piedalīsies Eirokausos. Iepriekš RFS divas reizes izstājās pirmajā UEFA Eiropas līgas kārtā, kur gan ļoti līdzvērtīgi cīnījās ar zināmiem Eiropas klubiem Ļubļanas “Olimpija” (3:2 un 0:2), kā arī Belgradas “Partizan” (0:1).

Ja pagājušajā gadā Covid-19 pandēmijas dēļ kvalifikācijā tika aizvadīta tikai viena spēle, tad šosezon Eiropas klubu futbols atgriezīsies pie ierastā divu spēļu formāta. Pirmās kārtas spēles norisināsies 8. un 15. jūlijā.

UEFA Eiropas konferenču līga ir jauns turnīrs un šī būs debijas sezona. Lai iekļūtu grupu turnīrā kopumā ir jāpārvar četras kārtas. Detalizēti iepazīties ar jauno turnīru varat spiežot šeit.

Mūsu klubam pietrūka pavisam nedaudz, lai pirmajā kārtā iekļūtu starp izsētajām komandām, tādējādi pretiniekos saņemot teorētiski vājāku pretinieku. Šobrīd RFS koeficients ir 2.000, bet 2.500 garantētu vietu starp izsētajiem klubiem.

Šobrīd ir zināmi visi 32 iespējamie RFS pretinieki. Iespējamos pretiniekus (“Seeded clubs”) varat apskatīt zemāk. Tiesa, tikties ar Latvijas klubu nav iespējams.