Kouadio: “Pārtraukumā bijām mierīgi, zinājām, kas jāizdara”

9 novembris 2020

Pēc uzvaras pār FK “Metta” ar 3:0 komandas galvenais treneris Viktors Morozs slavēja Virslīgā debitējušo Niku Sliedi un komandas kapteini Tomašu Šimkoviču, bet Kouadio to nosauca par visas komandas uzvaru.

“Labs rezultāts, prieks, ka izdevās uzvarēt. Manuprāt šodien parādījām labu sniegumu. Ļoti laba attieksme no spēlētāju puses, tas mani iepriecināja. Protams, bija bažas par to, ka pretiniekiem varētu būt bīstami pretuzbrukumi, taču šoreiz ar to tikām galā”, – pēc panākuma ar 3:0 runāja Viktors Morozs.

Šajā mačā divus vārtus guva RFS kapteinis Tomašs Šimkovičs.

“Viņš kārtējo reizi pierādīja, ka ir komandas līderis un īsts kapteinis. Aizvadīja pārliecinošu spēli. Tāpat vēlos paslavēt jauno Niku Sliedi. Šis 16 gadus vecais aizsargs šodien debitēja Virslīgā. Šīs minūtes viņš nopelnīja treniņos, jo strādāja ļoti labi. Viņa debiju vērtēju tikai pozitīvi”, – turpināja treneris.

Ar smaidu uz lūpām pēc mača runāja arī Kouadio, kura rēķinā viena rezultatīva piespēle.

“Nebija viegli. “Metta” ir jauna komanda, kas aug un vēlas spēlēt ar bumbu pat brīžos, kad viņus spiež. Laukumā atdevām visu, tas arī kļuva par iemeslu uzvarai. Pēc pirmā puslaika spiedienu neizjutām. Zinājām, kas mums jāizdara un to izdarījām. Uzvara ir svarīgākais”, – runāja viņš.

Video: