L.Villela: “Ventspilī mūs apmierinās tikai uzvara”

19 marts 2021

Šodien Ventspilī Optibet Virslīgas 2. kārtas spēli aizvadīs RFS. Lai gan pēdējās vizītes šajā pilsētā nebija tādas, kā plānots, komanda sola izdarīt visu, lai pagājušā gada scenārijs neatkārtotos. 

Sezonu mūsu komanda iesāka ar sāpīgu zaudējumu Valmiera FC klubam savā laukumā 2:3. Abus vārtus guva Darko Lemajičs, taču ar to bija par maz. Tāpat kā mačā Rīgā, arī šoreiz RFS nebūs optimālajā sastāvā, jo ir vairāki iztrūkumi.

Neveiksmīgi sezonu iesāka arī ventspilnieki, kas piedzīvoja sāpīgu zaudējumu savā laukumā ar 0:3 pret Riga FC. Skaidrs ir viens, piekāpties sestdienas mačā, kas sāksies plkst. 13.00, nevēlēsies neviens.

Īpaša gaidāmā spēle būs RFS jaunpienācējam Lukasam Villelam, kurš aizvadītajā sezonā bija īsts ventspilnieku līderis.

“Ventspilī mūs apmierinās tikai uzvara. Jā, man tā ir īpaša spēle, lieliski pazīstu komandas treneri, kā arī daļu no spēlētājiem, taču laukumā katrs cīnīsimies par sava kluba krāsām. Esmu atguvies no savainojuma, vēl neesmu uzņēmis optimālo formu, taču jūtos labi un esmu gatavs palīdzēt komandai. Jāuzvar, pēc zaudējuma pirmajā kārtā cita varianta mums vienkārši nav”, – RFS TV pirms spēles runāja pussargs no Brazīlijas.

Arī šajā sezonā par FK Ventspils kluba treneri strādā Moldovas speciālists Viorels Frunza, taču sastāvā notikušas krasas izmaiņas. Komandai pievienojusies virkne leģionāru, kā arī vairāki latvieši. No tiem būtu jāizceļ pieredzējušais Boriss Bogdaškins un 2019. gada sezonā sevi spilgti Valmierā pierādījušais vārtsargs Vladislavs Lazarevs.

Spēle Ventspilī notiks bez skatītāju klātbūtnes, taču tiešraidi vēro sportacentrs.com TV kanālā.

 

Video: