Līdzīgā spēlē pārspējam “Panevėžys”

1 februāris 2023

Uzvaru sēriju pārbaudes spēlēs turpina RFS. Ceturtajā mačā 2023. gadā RFS ar 2:0 (2:0) uzvarēja Lietuvas klubu “Panevėžys”, svinot ceturto panākumu pēc kārtas.

Sākumā šo spēli bija ieplānots aizvadīt LNK Sporta Parkā, taču sniega dēļ mačs tika pārcelts uz Skonto halli.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā. Brīžiem spēle bija pietiekami asa, taču pārliecinoši kontrolēt notikumus laukumā neizdevās ne vienai, ne otrai komandai.

Pēc viena no momentiem laukumā sākās neliela grūstīšanās, jo Vitālijs Jagodinskis aizrādīja Ariāgneram Smitam par tēlošanu. Abi spēlētāji saņēma dzelteno kartīti, taču par neko vairāk kā nelielu grūstīšanos tas nepārauga.

Pirmā puslaika izskaņā visu izšķīra detaļas. Ja lietuviešu uzbrukumus vairākkārt atvairīja Jevgenijs Nerugals, tad RFS savus momentus izmantoja labāk. Vispirms ātrajā pretuzbrukumā aizskrēja Sedriks Kuadio, pēc kura piespēles no soda laukuma vidus precīzs bija Andrejs Iličs (1:0).

Vien dažas minūtes vēlāk RFS nopelnīja stūra sitienu. Pēc Petra Mareša piespēles ar galvu neatvairāmi sita Žiga Lipuščeks (2:0).

Kā jau ierasts, RFS pārtraukumā nomainīja visu sastāvu, taču pretinieki tikai daļu no spēlētājiem. Otrais puslaiks bija līdzvērtīgs, taču tajā trūka kvalitātes. 45 minūšu laikā nevienai no komandām tādu īsti labu iespēju arī nebija.

Savu nākamo pārbaudes spēli RFS aizvadīs jau 4. februārī, kad Olimpiskajā centrā uzņems “Jelgavu”.

RFS pamatsastāvs: Nerugals, Mareš, Lipušček, Jagodinskis, Vlalukin, Zjuzins, Uzėla, Ikaunieks, Gaučis, Emerson, Ilič.

RFS sastāvs otrajā puslaikā: Orols, Sorokins, Stuglis, Ošs, Savaļnieks, Panič, Žaleiko, Steponavičius, Zelenkovs, Gaucho, Lizunovs.