Lieldienās RFS dāvā iespaidīgu uzvaru pār liepājniekiem

4 aprīlis 2021

Fantastisku spēli Lieldienās aizvadīja RFS, kas Optibet Virslīgas 3. kārtas mačā neatstāja nekādus variantus viesiem no Liepājas – 4:0 (2:0). Vārtus mūsu komandai guva: Artūrs Zjuzins, Žiga Lipuščeks, Tomašs Šimkovičs un Darko Lemajičs.

Izlašu pārtraukumā RFS rīcībā atgriezās vairāki spēlētāji, kuri savainojumu un slimību dēļ izlaida sezonas sākumu. No pirmajām minūtēm šoreiz kreisajā aizsardzības malā spēlēja Petrs Marešs, bet balsta zonā kopā ar Tomislavu Šariču maču iesāka Artūrs Zjuzins. Tikmēr labā pussarga pozīcijā pamatsastāvā devās kapteinis Tomašs Šimkovičs.

RFS padevās varens spēles sākums. Jau otrajā minūtē no kreisās puses lielisku centrējumu izpildīja P. Marešs, bet pēc neliela rikošeta bumba nokrita tieši pa sitienam A. Zjuzinam, kurš no tuvas distances nekļūdījās (1:0).

Arī pēc šī momenta RFS pilnībā kontrolēja spēli, veidoja bīstamus uzbrukumus, kamēr liepājnieki bija savas spēles meklējumos. Pirmajā puslaikā kopumā jāizceļ tikai viens pretinieku moments, kad ar galvu pa vārtu konstrukciju trāpīja Dodo.

Puslaika izskaņā Emersonu ātrajā pretuzbrukumā apturēja Vadims Žuļevs, par ko tiesnesis šim parādīja otro dzelteno kartīti. No šoka liepājniekiem ātri atgūties neizdevās un pēc izcilas A. Zjuzina piespēles puslaika pēdējā minūtē no metra attāluma tukšos vārtos ar galvu bumbu raidīja Ž. Lipuščeks (2:0).

Pēc pārtraukuma nekas nemainījās. 54. minūtē soda sitienu teicami izpildīja T. Šimkovičs, tādējādi panākot graujošo 3:0. Un tas vēl nebija viss, jo 79. minūtē pēc P. Mareša piespēles soda laukumā bumbu labi apstrādāja un labajā stūrī raidīja Darko Lemajičs (4:0).

Viktors Morozs otrajā puslaikā izpildīja virkni maiņu, laukumā sūtot arī jauno Niku Sliedu. Spēle varēja noslēgties arī ar vēl lielāku RFS pārsvaru, taču dažus bīstamus sitienus atvairīja Liepājas vārtsargs.

Šī bija pirmā RFS uzvara šajā sezonā. Nākamo spēli RFS pēc nedēļas aizvadīs Tukumā, kur tiksies ar Jūrmalas Spartaku.